گانگستر بود سیلی زد و پس از او فریاد زد: "من Vikas Dubey" پس از دستگیری

Vikas Dubey دستگیر شد و پس از او در Mahakal معبد در Ujjain, Madhya Pradesh.برجستهبدنام جنایی متهم شده است در 6

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

Vikas Dubey دستگیر شد و پس از او در Mahakal معبد در Ujjain, Madhya Pradesh.

برجسته

  • بدنام جنایی متهم شده است در 60 موارد از جمله قتل
  • گانگستر دستگیر شد و پس از او در Mahakal معبد
  • فیلم نشان می دهد Vikas Dubey ناودان در برابر یک ون پلیس
دهلی نو:

در بازداشت پلیس پس از دراماتیک تعقیب به پایان رسید که در یک معبد صبح امروز, Uttar Pradesh, گانگستر, Vikas Dubey فریاد زد "اصلی Vikas Dubey hoon, Kanpur wala!" بدنام جنایی متهم در 60 موارد از جمله قتل, ساخته, شگفت انگیز, پذیرش, پس از پنج روز از در حال اجرا از پلیس رانندگی از بالا به هاریانا راجستان و Madhya Pradesh پس از کشتار جمعه که در آن هشت پلیس کشته شدند.

گانگستر دستگیر شد بیش از 600 متر از خانه خود در کانپور تا پس از او در معروف Mahakal معبد در Ujjain, Madhya Pradesh. دیده می شود در یک سفید راه راه تی شرت او خریداری نماز ارائه شده از یک فروشگاه قبل از ورود به معبد ، مغازه دار هشدار ماموران امنیتی که در مواجهه با او زمانی که او پا را.

در پایان, Vikas Dubey بازداشت شد و نسبتا سریع است. وجود دارد یک بحث با ماموران امنیتی و یک مبارزه فیزیکی و پس از آن او گرفته شده بود به پلیس.

فیلم نشان می دهد Vikas Dubey ناودان در برابر یک ون پلیس و دستبند بر روی سر. "اصلی Vikas Dubey hoon, Kanpur wala! (من Vikas Dubey از کانپور)" او فریاد زد ، "Awaaz Nahin (سکوت)!" - یک پلیس گفت: آن زمان که قطراتش او.

هشت پلیس کشته شدند روز جمعه زمانی که آنها رفت و در یک تیم بزرگ به Bikru روستا در Chaubeypur منطقه کانپور به دستگیری Vikas Dubey در اقدام به قتل.

Dubey تا به حال گفته شده است هشدار به حمله توسط پلیس محلی و تا به حال به راه اندازی یک کمین. هنگامی که پلیس رسید این روستا Dubey و مردان مسلح به AK-47s ، اخراج از پشت بام ها.

بدنام گانگستر فرار پس از قتل. عظیم شکار راه اندازی شد و فضل او مطرح شد به Rs 5 لاخ.

سوالات مطرح شده در شیوه ای از دستگیری و چگونه این قانون را از بالا به هاریانا از طریق راجستان و به پایان رسید تا در اوجائین.

"ما نمی تواند بازداشت Vikas Dubey و به او تسلیم در اوجائین. ما نمی تواند او را بازداشت و حتی بعد از چنین حادثه و او نگه داشته و رفت و آمد در سراسر. این باید مورد بررسی قرار گرفته ایم" آمیتا Thakur هند پلیس سرویس (IPS) مامور پست شده در اوتار پرادش.

Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav همچنین پرسش در مورد اینکه آیا آن را بازداشت و یا تسلیم. "ما می شنویم که متهم اصلی از کانپور-Kand است که در حال حاضر در بازداشت پلیس. اگر درست است پس دولت باید روشن گردد که آیا این تسلیم شدن و یا بازداشت. همچنین سوابق تماس باید پس از پیوند می تواند در معرض" سابق تا وزیر توییتی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de