از شهر شادی به شهر مهار مناطق کلکته در میان همه گیر

تعداد موارد جدید در غرب بنگال در روز شنبه شد 108 (AFP)کلکته: شهر شادی است که در حال حاضر در شهرستان مهار مناطق

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

تعداد موارد جدید در غرب بنگال در روز شنبه شد 108 (AFP)

کلکته:

شهر شادی است که در حال حاضر در شهرستان مهار مناطق. از شمال به جنوب در بخش بزرگی از کلکته سنگر با ساکنان قادر به گرفتن در داخل یا خارج. Burra بازار جنوب هند بزرگترین مرکز تجاری ممکن است تعطیل به عنوان اثبات آن به یک منطقه کلیدی از coronavirus گسترش یافته است. تعداد موارد جدید در غرب بنگال در روز شنبه شد 108 کمی کمتر از روز جمعه 130 بود که بالاترین سنبله در یک روز. یازده نفر کشته در 24 ساعت گذشته.

از 227 مهار مناطق در هفته گذشته تعداد گل رز به 319 این هفته است. موزه هند یکی از کلکته را showpieces کاهش یافت و به coronavirus. مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) jawan زندگی در سربازخانه داخل موزه ترکیب درگذشت و در روز پنج شنبه. سی از همکاران خود را فرستاده شده به قرنطینه.

دور خیابان از موزه وجود دارد, پارک خیابان, رایگان, مهار, اما خالی از سکنه و تمام کرکره های پایین به جز در یک high-end فروشگاه مواد غذایی که در آن وجود دارد که یک بیت از یک صف. مشتریان در انتظار نوبت خود را برای ورود به فروشگاه می دانم که آنها خوش شانس هستند.

"این منطقه است نه مهار منطقه خوشبختانه. اما نگرانی من این تعداد رو به رشد در این شهرستان است. چه می افزاید: نگرانی من این است که ما نمی دانیم واقعا چقدر خطر ما هستند" گفت: دانشگاه, دانشجو, در صف. "دولت باید شفاف باشد," او اضافه شده است.

5a63pia8

یازده نفر کشته شده اند در 24 ساعت تا شنبه با توجه به کروناویروس در غرب بنگال

"برخی از چیزهایی فراتر از کنترل کسی. که انجام این کار ؟ ما بچه ها آن را انجام داده اند. اجازه دهید آن را فراموش کرده ام. ما برای کنترل آن است. آن افزایش خواهد یافت مگر اینکه ما در خانه بماند" گفت: یکی دیگر از مشتریان یک آقایی که عجله برای اضافه کردن او آمده بود به فروشگاه پس از یک هفته.

در Bura بازار کلکته تجارت هاب متعدد کوچه های مسدود کردن Chitpore جاده ها است. که در آن تمام لوازم آن می رسند از سراسر کشور در کامیون. شهردار شناسایی کرده و آن را به عنوان یک منطقه با بدترین گسترش احتمالا از رانندگان و یاران.

"اگر مردم را در آینده کامیون از خارج از شهر شما نمی توانید چک کنید ویروس" گفت: شهردار Firhad حکیم است. "ما خواسته پلیس برای پیدا کردن یک محل برای کامیون ها در خارج از محدوده شهر که در آن آنها می توانند در پارک ها و خالی کردن کالا" شهردار گفت.

پلیس در حاشیه شهر هر کسی می تواند یک COVID-19 حامل و هر کس در حال بررسی است برای اجازه به عبور بیش از. پل Howrah نوشته شده پلیس در هر دو به پایان می رسد وجود دارد و چک کردن سخت در کلکته طرف. هوره است که بعد از همه یک منطقه قرمز دیده است و تعداد فزاینده ای از مهار مناطق.

تست در بنگال شروع به پریدن کرد از حدود 250 روز یک ماه پیش به بیش از 3000 در حال حاضر. و درصد از موارد مثبت از تمام نمونه های آزمایش در روز شنبه بود 4.54 درصد کمی کمتر از روز جمعه 4.69 درصد است. افت دقیقه است اما هر درصد پایین به معنی ده ها زندگی را نجات داد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن