سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت گزارش شده است که دیگر یک مشاور به شرکت

اریک اشمیت در حال سخنرانی در کمیسیون امنیت ملی در هوش مصنوعی, کنفرانس, نوامبر 5, 2019 در واشنگتنالکس ونگ | گتی

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

اریک اشمیت در حال سخنرانی در کمیسیون امنیت ملی در هوش مصنوعی, کنفرانس, نوامبر 5, 2019 در واشنگتن

الکس ونگ | گتی ایماژ

سابق مدیر عامل گوگل اریک اشمیت است که دیگر در خدمت به عنوان مشاور این شرکت بر اساس یک شنبه گزارش. اشمیت متوقف خدمت به عنوان مشاور فنی در ماه مارس با توجه به CNET که ذکر یک منبع که نامش ذکر نشده.

اشمیت خروج را منعکس گوگل ساختاری تکامل در سال های اخیر است. آن را تاسیس چتر شرکت الفبا در کنار دیگر شرط مانند Waymo در سال 2015. در ماه دسامبر موسسان لری پیج و سرگئی برین پایین پا از نقش مربوطه خود را از مدیر عامل و رئیس جمهور به عنوان رئیس گوگل Sundar Pichai شد مدیر عامل شرکت بزرگتر الفبا.

اشمیت نیز بخشی از گوگل به تاریخ پیوست و به عنوان مدیر عامل از ناول در سال 2001 و رهبری شرکت را از طریق آن نزدک اولین بار در سال 2004. در سال 2011 صفحه: جایگزین او را به عنوان مدیر عامل گوگل اما او ماند در هیئت مدیره و در زمان بر روی عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره است.

یک نماینده گوگل بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

در دسامبر 2017, الفبا در بیانیه ای گفت که اشمیت خواهد بود ترک الفبا اجرایی رئیس پست و خدمت به عنوان یک مشاور با تمرکز بر علم و تکنولوژی مسائل.

"لاری و سرگئی سوندار و من همه بر این باورند که زمان مناسب است در الفبای تکامل برای این انتقال. الفبای ساختار بسیار خوب کار شده است و گوگل و دیگر شرط هستند پر رونق" اشمیت بیان شد که در آن زمان. او گفت: او می خواست به تمرکز بیشتر بر روی انسان دوستی در میان چیزهای دیگر. پس از سال 2016 او شده است رئیس دفاع ایالات متحده نوآوری هیئت مدیره.

روز چهارشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است که رهبری دولت خود را coronavirus پاسخ گفت: در یک صدای جیر جیر که اشمیت را تبدیل به "صندلی یک روبان آبی کمیسیون که reimagine چگونه دولت ما می تواند ساخت بهتر است."

سال گذشته اشمیت ندارد به دنبال انتخاب مجدد به هیئت مدیره خود را به عنوان آخرین دوره به پایان آمد اما او خود را نگه داشته و به هیچ عنوان تکنولوژی مشاور. او صاحب 4.1 میلیون سهم از حروف الفبا کلاس C سهام با توجه به FactSet.

جزئیات CNET کامل گزارش اینجا.

تماشا کنید: چه درآمد گوگل نشان می دهد در مورد صنعت تبلیغات در coronavirustinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن