فراموش نکنید که آتش بازی, من, جشن چهارم جولای با “همیلتون” در دیزنی+

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این هفته روز استقلال است و در حالی که معمولی, ساحل, سفر, کباب کردن حیاط خلوت bashes و نمایش آتش بازی در انتظار هستند هنوز هم وجود دارد یک راه که من برنامه ریزی برای جشن. ضربه سر و صدا موسیقی “همیلتون” در حال آمدن است به دیزنی+ در جولای 3.

در ابتدا برنامه ریزی شده برای اکران در سال 2021 به فیلم برداری از نسخه اصلی برادوی تولید “همیلتون” است که دقیقا همان نوع از شادی من به دنبال در طول این جهانی و همه گیر. در حالی که هیچ چیز نمی تواند واقعا مقایسه با تئاتر زندگی می کنند, آن را دارای محدودیت های آن; یک تعداد متناهی از مردم قادر به دیدن خالق Lin-مانوئل میراندا در عنوانی نقش در کنار همه بازیگران با استعداد که صدای زندگی را به بازیگران اصلی ضبط.

در صورتی که شما از دست رفته یک و نیم دهه از اعتیاد “همیلتون” می گوید داستان از اولین وزیر خزانه داری ایالات متحده الکساندر همیلتون موسس پدر که تا زمانی که این آمار نشان می دهد بیشتر بود به یاد کشته شدن معاون رئیس جمهور Aaron Burr در یک دوئل است. بر اساس این بیوگرافی توسط Ron News نمره می آمیزد hip-hop, jazz, R&B و برادوی در راه است که می گوید تاریخ امروز لنز و با بیشتر POC بازیگران. این تولید فیلم برداری شده بود در ریچارد راجرز تئاتر در ژوئن 2016.

پس از نمایش “آواز از طریق” به معنی بسیار وجود دارد dialogue که اتفاق می افتد بر روی صحنه است که در حال حاضر در این آلبوم آن را لازم دیده بان برخی استدلال می کنند. اما به عنوان من در حال حاضر یک دیزنی+ اشتراک (من اخذ شده است ارزش پول من فقط از اصلی نشان می دهد و در پشت صحنه دیزنی محتوا در قرنطینه به نظر من) من اصلا قصد از دست رفته فرصت برای دیدن لسلی Odom جونیور daveed را از دست Diggs, et al. انجام چیزی که خود از نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im