برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها این بیماری همه گیر کوروناویروس را بازنشستگی سخت تر

کار اقتصاددان ترزا Ghilarducci شروع به مطالعه بازنشستگی در سال 2008 زمانی که رکود بزرگ شد و ساخت آن غیر ممکن ا

توسط ELEMENTORSITE در 28 اردیبهشت 1399

کار اقتصاددان ترزا Ghilarducci شروع به مطالعه بازنشستگی در سال 2008 زمانی که رکود بزرگ شد و ساخت آن غیر ممکن است برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بازنشسته. "پدیده پیرزن, کار در مک دونالد واقعا شروع به سطح شیب دار بالا" گفت: Ghilarducci که منجر به بازنشستگی حقوق صاحبان سهام آزمایشگاه در مدرسه جدید در نیویورک است.

در عین حال به عنوان بد آن را به عنوان او می بیند زمان Covid-19 رکود ساخت زندگی و حتی بیشتر نامشخص است و حتی سخت تر برای کسانی که در 50s, 60s و 70s به. با محاسبات همه گیر خواهد شد و نیروی دیگری 3.1 میلیون کارگران مسن تر به فقر در بازنشستگی خود را با بسیاری مجبور به انتخاب بین خود و سلامت خود نیاز به یک چک.

CNBC صحبت با Ghilarducci در مورد چرا آمریکایی ها به ویژه آسیب پذیر به این رکود و چه این بیماری همه گیر را خرید اینترنتی به ما نشان داد در مورد خطرات ناشی از ما زمان بازنشستگی سیستم.

مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

CNBC: چگونه می بینید این رکود تأثیر کارگران مسن تر و بازنشستگی متفاوت از قبلی رکود?

ترزا Ghilarducci: نرخ بیکاری است. این بالا رفتن در میان کارگران مسن تر و سریع تر از هر گروه دیگری به جز برای بسیار جوان است. آنها احتمالا نمی خواهد به عقب بر گردیم به نیروی کار و یا آن را به آنها مدت زمان طولانی به کار دیگری. این بدان معناست که آنها در قرعه کشی را بر پس انداز بازنشستگی خود را, آنها ممکن است رفتن به بدهی و آنها نیز درخواست تأمین اجتماعی قبلا صرف نظر کردن از افزایش مزایای. به عنوان یک نتیجه افرادی که طبقه کارگر در حال حاضر خواهد بود فقیر و یا در نزدیکی-فقیر بازنشستگان برای بقیه زندگی خود را.

بیشتر از امور مالی شخصی:
اینجا جایی است که مردم در حال تبدیل به پول نقد
برنامه های پرداخت ممکن است مطرح coronavirus کلاهبرداری تهدید
وای دو را در پس انداز اضطراری

CNBC: چرا بسیاری از آمریکایی های قدیمی تر در حال پرتاب از کار در طول همه گیر?

TG: آن را با شغل آنها در. آموزش و پرورش و بهداشت و مراقبت از مراقبت های بهداشتی که نبودم درگیر با Covid مراقبت: دندانپزشک دفاتر چشم دفاتر و خانه بهداشت این شغل است که همه از دست رفته در چند ماه گذشته و نامتناسب با کارگران مسن تر و زنان مسن تر ، زنان سخت تر شده اند آمار نسبت به مردان در Covid رکود اقتصادی و به خصوص زنان.

CNBC: به همین دلیل است که آن را سخت تر برای کارگران مسن تر که از دست داده ام شغل خود را برای به دست آوردن مجدد-استخدام از آن است که برای کارگران جوان? و چگونه می تواند از این بیماری همه گیر را تشدید این مشکل ؟

TG: وجود دارد به این معنا که کارگران مسن تر مهارت ندارند و یا بالقوه است که کارگران جوان اند و در بسیاری از موارد که غیر منطقی و تبعیض آمیز و تعصب است. اما در این رکود ناشی از این بیماری همه گیر وجود دارد ممکن است یک اساس منطقی برای سن تبعیض است. کارگران مسن تر در حال بازگشت به محل کار ممکن است به صورت خیلی بدتر مخاطرات بهداشتی و آنها باید تسهیلات ویژه توسط کارفرمایان خود را. کارفرما از کارگر ممکن است نگران سلامت خود و مسئولیت در ارتباط با ارائه امن محل کار.

CNBC: برای تلفن های موبایل مانند آن را می تواند آسان تر برای شرکت ها به تبعیض بر اساس سن.

TG: تعداد زیادی آسان تر است. و آنها ممکن است قادر به متقاعد کردن همسر کارگر است که آنها واقعا نمی خواهید برای شروع با.

CNBC: شما نوشتن در مورد چگونه همه گیر می تواند در نتیجه حتی با درآمد بالا, مسن, کارگران, کسانی که ساخت $170,000 یا بیشتر از یک سال از بازنشستگی به فقر است. چرا این است ؟

TG: دارایی های خود را کاهش در مقدار است. آنها شغل خود را از دست و یا پرداخت خود قطع شده است و آنها را مجبور به بازنشستگی پیش از آن. و بسیاری از نیست که بسیاری از پس انداز بازنشستگی برای شروع با. آنها سرازیری به خود 60s, امید به کار تا زمانی که آنها 70.

اگر من به وکیل کسی یک من می خواهم بگویم ثبت نام برای مواد غذایی تمبر, ثبت نام برای درآمد مکمل مطمئن شوید که شما دریافت یارانه شما می توانید.

ترزا Ghilarducci

رهبر جدید مدرسه بازنشستگی سهام آزمایشگاه

CNBC: چه عواقب ناشی از بازنشستگی به فقر ؟ چه چیزی می تواند به مردم در مورد آن انجام?

TG: این Covid رکود برگ افراد مسن با انتخاب بد. شما نمی سعی کنید برای پیدا کردن شغل دیگری برای صرفه جویی در زندگی خود را و یا شما سعی می کنید برای پیدا کردن یک شغل برای نجات خود از فقر است. اگر من به وکیل کسی یک من می خواهم بگویم ثبت نام برای مواد غذایی تمبر, ثبت نام برای درآمد مکمل مطمئن شوید که شما دریافت یارانه شما می توانید. قطع بودجه خود را. و رای چون دولت طرح امنیت اجتماعی خود را مدیکر در حال رفتن به مهم مالی همکاران.

CNBC: چه همه گیر نشان داده شده است با ما درباره بازنشستگی سیستم ؟

TG: آن را در معرض شکسته بازنشستگی سیستم که در آن ما وابسته در سطح بسیار پایین از مزایای تامین اجتماعی و مردم را به صرفه جویی در خود را دارند. ما هنوز هم تنها نیمی از نیروی کار با حقوق بازنشستگی. آن شکسته شد, برای شروع, و آن را واقعا شکست خورده از مردم در حال حاضر. ما نیاز به کاهش مدیکر سن ما نیاز به افزایش امنیت اجتماعی توسط $200 و ما باید جهانی سیستم بازنشستگی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب