برای آخرین روستا در امتداد LoC در کشمیر و برای اولین بار در این روز استقلال

For Last Village Along LoC In Kashmir, A First This Independence Day

Keran روستا با 12,000 خانواده به برق فقط برای سه ساعت در شب.

دهلی نو:

برای اولین بار پس از استقلال, آخرین روستا در امتداد خط کنترل در شمال کشمیر قادر خواهد بود به تماشای نخست وزیر 15th August سخنرانی زنده از قلعه سرخ.

برای آخرین 73 سال Keran روستا با 12,000 خانواده به برق فقط برای سه ساعت در شب بین 6 و 9 ساعت از طریق دیزل ژنراتور. این اولین بار است که آنها را مجبور برق در صبح روز استقلال.

یک شبکه قدرت می رسد که این روستا نه تنها ارائه آنها را با برق برای 24 ساعت, اما همچنین دارای خلاص ساکنان از سر و صدا و آلودگی است.

“پس از گذشته یک سال ما قرار داده شده بود کار از برق این منطقه مرزی در حالت ماموریت و در حال حاضر ما باید انجام هدف ما” Kupwara منطقه جمع آوری Anshul Garg گفت NDTV.

برق نه تنها پروژه ای است که دولت های محلی گرفته شده است. حتی جاده ها در حال بهبود است.

واقع در سواحل رودخانه کیشان Ganga, Keran قطع شده است از جامو و کشمیر را Kupwara منطقه برای تقریبا شش ماه در هر سال به دلیل زمستان سخت.

“در این سال BRO (مرز جاده های سازمان) داده است یک کار برای تکمیل macadamised جاده ها قبل از زمستان در مجموعه” آقای Garg, یک جوان, 2013-دسته افسر گفت.

Kupwara سهام 170 متر از خط کنترل با پاکستان است و به آن نفوذ مسیرهای.

این پنج مونتاژ قطعات و 356 panchayats. “در همه انتخابات در این منطقه ثبت بالاترین میزان مشارکت در رای گیری” یک افسر ارشد جامو و کشمیر دولت گفت.

با توجه به این وزارت خانه نه فقط منطقه مرزی اما به تازگی تعیین شده اتحادیه خاک دیده است که بسیاری از توسعه در یک سال گذشته.

در جامو و کشمیر توسعه زیرساخت های سرمایه گذاری شرکت (JKIDFC) پروژه هایی که شد بیحال شدن برای یک دهه احیا شده است که دولت ادعا می کند.

با توجه به صفحه اصلی وزارت 2,273 پروژه به ارزش تومان 5,979 کرور شده اند تحریم که 506 پروژه های تکمیل شده و 963 خواهد بود تکمیل مارس 2021.

“مرکز منتشر کرده است 1,400 تومان کرور روپیه به عنوان 14th مالی کمیسیون کمک های مالی که نکردن برای بیش از سه سال” گفت: Judd Nanda, منشی, (توسعه روستایی – جامو کشمیر).

با توجه به 65 تومان کرور روپیه بوده است تحریم توسط مرکز تحت اواسط روز غذا طرح. “حساب های مشترک راه اندازی شده اند در حال حاضر در نام ایجاد سر و یا sarpanches و سر از مدرسه برای جلوگیری از هر گونه جنجال,” او گفت:.

این وزارت می گوید که sarpanches نیز شروع به ساخت پرداخت برای ملی روستایی تضمین اشتغال عمل یا MGNREGA طرح که تحت تومان به 1000 کرور روپیه منتشر شده توسط مرکز.

دولت همچنین تحریم برنامه ای برای ساخت 100 جدید panchayat دفاتر و تعمیر 100 دیگر که بسیاری از آنها ویران شد در این خشونت ها که فوران در دولت پس از کشتار تروریستی Burhan ونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو