فلوریدا در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از نیویورک و کالیفرنیا منجر ملت

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر جمع آوری نمونه ها با استفاده از یک سواب بینی در یک تلفن همراه Covid-19 مرکز آزمایش

توسط ELEMENTORSITE در 4 مرداد 1399

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر جمع آوری نمونه ها با استفاده از یک سواب بینی در یک تلفن همراه Covid-19 مرکز آزمایش در ساحل میامی, فلوریدا, ایالات متحده در جولای 24, 2020.

Anadolu Agency | خبرگزاری آناتولی | گتی ایماژ

فلوریدا گزارش شده بیشتر تایید coronavirus موارد از ایالت نیویورک به عنوان کانون همه گیر منتقل شده از شرق به Sunbelt منطقه در سراسر جنوب آمریکا و غرب است.

فلوریدا تایید کرده است حداقل 414,511 مجموع موارد پس از همه گیر شروع شد و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و شاهد ثبت روزانه coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک همراه با کشورهای دیگر مانند تگزاس و کالیفرنیا. فلوریدا ثبت شده حداقل 12,444 جدید روزانه موارد در روز جمعه.

فلوریدا رتبه دوم در این لیست از ایالات متحده با بیشترین تعداد موارد است. کالیفرنیا پیشرو در کشور با بیش از 440,325 موارد از جمعه. نیویورک هنگامی که کانون شیوع این است که در حال حاضر سوم با حداقل 411,200 تایید عفونت. تگزاس در حال حاضر کانون نیز تایید کرده است در مجموع 380,554 موارد است.

حداقل 5,777 که مردم از این ویروس در فلوریدا در حالی که نیویورک ثبت کرده است 32,607 مرگ و میر بیشتر از هر دولتی در این کشور تا کنون.

هر چند شیوع این بیماری در فلوریدا منفجر شد و بیش از چند هفته گذشته روزانه مورد شمارش را آغاز کرده است به روند نزولی به تازگی به عنوان یک هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز " داده است. دولت روزانه جدید مورد دمای پایین بود بیش از 9 درصد از جمعه.

با این حال, فلوریدا, مرگ و بستری شدن نرخ شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. فلوریدا گزارش شده به طور متوسط 121 روزانه مرگ و میر ناشی از جمعه حدود 21 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش. تعداد افراد بستری شده به علت این ویروس تا 14 ٪ به طور متوسط.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته گفت که دولت تا به حال "تثبیت" تعدادی از موارد ذکر شده یک کاهش در درصد از coronavirus آزمون که برگشتم مثبت است. فقط بیش از 11 درصد از آزمون برگشتم مثبت در روز جمعه به پایین از بالا اخیر حدود 15 درصد در اواخر ماه ژوئن.

"ما قطعا روند در جهت بهتر است," DeSantis گفت. "ما روند بسیار بهتر از امروز ما دو هفته پیش است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه لغو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون ویل فلوریدا با توجه به نگرانی های بهداشتی. رییس جمهوری با اعلام این خبر در یک روز زمانی که فلوریدا گزارش یک روز رکورد coronavirus مربوط به مرگ و میر.

ایالات متحده گزارش داد بیش از 1100 coronavirus مرگ و میر در روز جمعه به مناسبت چهارمین روز متوالی است که روزانه مرگ و میر بالاتر از 1000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

وجود بیش از چهار میلیون مورد شناخته شده در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان متحده در جنوب و غرب مبارزه حاوی ویروس است. به عنوان تعدادی از موارد بستری شدن در بیمارستان و ویروس های مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده همچنان به افزایش, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند که تعداد واقعی موارد بالاتر از آنچه گزارش شده تا کنون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن