فلوریدا به پایان می رسد نوشیدن در کافه خرد رکورد سنبله در coronavirus موارد

یک زن و شوهر نشسته در intracoastal آبراه به عنوان خورشید-متقاضیان بازگشت به ساحل در طی یک مرحله به مرحله بازگش

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

یک زن و شوهر نشسته در intracoastal آبراه به عنوان خورشید-متقاضیان بازگشت به ساحل در طی یک مرحله به مرحله بازگشایی از اقدامات انجام شده به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در سنت پیت ساحل, فلوریدا, ایالات متحده, آوریل 4 سال 2020 است.

استیو Nesius | ایسنا

فلوریدا ممنوع اعلام کرده است نوشیدن در کافه دوباره در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus پس از دولت گزارش 8,942 موارد جدید در روز جمعه بسیار مخربی رکورد تک-بعد سنبله از 5,508 گزارش روز چهارشنبه.

Coronavirus در حال حاضر آلوده 122,960 مردم در فلوریدا کشته و حداقل 3,327 مردم نسبت به دولت را در بخش بهداشت و درمان.

آخرین سنبله می آید در میان خروش در بسیاری از کشورهای عمدتا در سراسر جنوب و غرب است که باعث شده است تا برخی از مقامات به تاخیر بیاندازد و حتی عقب بازگشایی تلاش. موارد در حال افزایش است توسط هزاران نفر در فلوریدا در روزهای اخیر.

Halsey r mata, وزیر وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای مقررات اعلام کرد در توییتر جمعه که دولت در حال پایان یافتن است در محل مصرف در میله های زندان. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مجاز میله به بازگشایی با تغییرات در اوایل ماه ژوئن پس از نگه داشتن آنها را بسته و به مدت دو ماه.

"بلافاصله موثر بخش از کسب و کار و حرفه ای مقررات تعلیق در محل مصرف الکل در میله های ایالت," r mata توییتی. زمانی که نظر رسیده توسط CNBC DeSantis' تایید این تصمیم است.

وقتی پرسیده شد که در روز پنج شنبه در مورد فلوریدا بازگشایی مجدد DeSantis گفت: دولت ندارد قصد دارد برای ادامه آن گام به گام بازگشایی. او افزود که دولت "هرگز پیش بینی" برای ادامه حرکت رو به جلو در این نقطه است.

"ما که در آن ما هستند. من نمی گویم ما برای رفتن به مرحله بعدی" جمهوریخواه فرماندار گفت.

نظرات خود را می آیند و در مدت کوتاهی پس از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد او را به توقف بازگشایی برنامه های خود را برای دولت به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود. روز جمعه ابوت نورد برخی از دولت بازگشایی برنامه.

فلوریدا شد به طور متوسط 4,013 روزانه موارد جدیدی که از پنج شنبه که حدود 67 درصد افزایش در مقایسه با هفت روز به طور متوسط یک هفته پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. DeSantis اجازه داده است خرده فروشان و رستوران ها و سالن های ورزشی و مراقبت های شخصی خدمات به بازگشایی در کاهش ظرفیت.

فلوریدا در میان اولین متحده برای بازگشایی, با DeSantis اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها برای باز کردن با ظرفیت محدود در مارس 4. به شدت جمعیت میامی-Dade و Broward شهرستان نمی بازگشایی تا مارس 18. در ژوئن 5, بیشتر از دولت منتقل عمیق تر به بازگشایی اجازه می دهد بیشتر فروشگاه ها به از سرگیری عملیات و همچنین برای سالن های ورزشی و برخی از فروشگاه ها به کار در ظرفیت کامل.

هفته گذشته DeSantis گفت: دولت نمی خواهد reimplement بیشتر محدودیت.

"ما نه تعطیل. ما در حال رفتن به رفتن به جلو" فرماندار گفت. "شما باید به جامعه تابع."

آخرین سنبله همچنین سوار کردن دولت test-رای مثبت و یا درصد از تمام آزمون که برگشتم مثبت است. فلوریدا وزارت بهداشت روز جمعه گزارش داد که 13.05 درصد از تمام آزمون برگشتم مثبت از 8.92% گزارش شده در روز پنج شنبه.

در حالی که در فلوریدا گزارش نشده ایالت بستری اطلاعات برخی از بخش های دولت دیده می شود بستری شدن در بیمارستان افزایش یابد.

"همه گزینه ها باید روی میز. زمانی که ما می بینیم ما به بستری شدن در بیمارستان بروید تا ما تعداد تخت بالا برود ما هواکش در حال بالا رفتن است. هنوز هم با ظرفیت کافی, اما بالا رفتن. آن را نگران کننده" میامی شهردار فرانسیس سوارز با سی ان ان گفت در روز جمعه وقتی پرسید که آیا او را در نظر سازماندهی یکی دیگر از اقامت در خانه سفارش دهید. او گفت که برخی از بیمارستان ها در شهرستان میامی-Dade که در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

روز پنج شنبه در شهرستان میامی با صدور حکم نیاز به صورت پوشش فرسوده در در همه زمان ها تا اطلاع ثانوی. کسانی که سرپیچی از این دستور می تواند جریمه 50 دلار و در صورت حضور در دادگاه برای تکرار جرم.

آخرین مطالب