سیل در مگالایا را Garo Hills سیل زده مرکز قرنطینه

Coronavirus: یازده امداد اردوگاه های راه اندازی شده اند در منطقه گفت: منابعگواتی: مردم در یک coronavirus مرکز

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399
Flash Flood In Meghalaya's Garo Hills Inundate Quarantine Centre

Coronavirus: یازده امداد اردوگاه های راه اندازی شده اند در منطقه گفت: منابع

گواتی:

مردم در یک coronavirus مرکز قرنطینه در مگالایا را Garo Hills بود منتقل شده به ساختمان دیگری در زمین بالاتر پس از یک سیل آمار منطقه زیر یک ابر پشت سر هم در روز دوشنبه.

با توجه به منابع ابر انفجار ناشی از سیلاب به افزایش بیش از شش پا در بسیاری از مناطق inundating کل Raksamgre بازار در غرب Garo Hills منطقه و یک مرکز قرنطینه در یک مدرسه در Raksamgre شهر.

مقامات سپس با انتقال این زندانیان به ساختمان دیگری در زمین بالاتر. این مرکز قرنطینه در خانه های مردم از Garo Hills خانه بازگشت ایالتی جنبش باز.

آنها قرار دارد برای حدود دو روز به عنوان آنها در انتظار نتایج خود را COVID-19 انجام شد.

مداوم باران باعث سیل در این منطقه است. بیش از 1400 نفر در 11 روستا تحت غرب Garo Hills منطقه تحت تاثیر قرار گرفتند و پس از ابر پشت سر هم بیش از Raksamgre و Tikrikilla مناطق در شمال دشت از غرب Garo Hills.

سیل گسترده است آسیب دیده و هولناک چندین روستا و شسته جاده ها و پل ها از روز یکشنبه. این ناگهانی آب و هوا الگوی مجبور است بیش از 1400 نفر در روستاها Nidanpur, Tikrikilla و Raksamgre مناطق به دنبال پناه در زمین بالاتر.

یک جریان عبور از این منطقه به طور ناگهانی تبدیل به یک خروش رودخانه عبور گوره و شستشو دور دو پل های چوبی است که متصل به منطقه به سایر نقاط منطقه است.

یازده امداد اردوگاه های راه اندازی شده اند در منطقه ابراز نگرانی کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب