پایان ببری دادگاه در برابر LK Advani, دیگران توسط اوت 31: دیوان عالی کشور

دیوان عالی کشور گفت: CBI دادگاه که در اوت مهلت نباید نقض می شود

دهلی نو:

دیوان عالی کشور امروز تمدید مهلت ویژه نوبت دادگاه در لکنو برای تکمیل آزمایش و تحویل حکم در سال 1992 ببری مسجد تخریب پرونده ارشد بی جی پی رهبران LK Advani, Murli منهر Joshi, Uma Bharti و دیگران توسط اوت 31. در ماه جولای سال گذشته دادگاه بالا تا به حال کارگردانی دادگاه برای ارائه قضاوت در نه ماه است که مارس پایان.

تمدید مهلت می آید پس از ابتکارات قاضی در نامه ای به دیوان عالی کشور به دنبال زمان بیشتری را با استناد به سراسر کشور مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دادگاه عالی خواسته است تا نوبت دادگاه به استفاده از ویدئو کنفرانس تجهیزات و گفت: مرداد ماه مهلت نباید نقض می شود.

علاوه بر LK Advani, Murli منهر جوشی و اوما Bharti متهم علیه آنها توطئه اتهام شد استناد در این مورد در 19 آوریل سال 2017 توسط دیوان عالی کشور عبارتند از سابق BJP مجلس Vinay Katiar و Sadhvi Ritambara.

سه دیگر مشخصات بالا متهم Giriraj Kishore و Vishwa هندو Parishad رهبر Ashok Singhal و ویشنو هری Dalmia فوت کرده اند در دادگاه.

در مارس سال 2017 بالا دادگاه تعیین کرده بود دو سال مهلت برای تکمیل محاکمه. در ماه جولای سال 2019 دو سال مهلت تمدید شد نه ماه و دیوان عالی کشور نیز تمدید دوره تصدی ویژه CBI قاضی دادگاه SK Yadav تا محاکمه شده است. قاضی بود به بازنشسته در ماه سپتامبر 2019.

در سال 2017, دیوان عالی کشور بود clubbed دو پرونده های جنایی در حال بررسی برای سال در رائه برلی و لکنو دادگاه و انتقال آن به ویژه نوبت دادگاه در لکنو کارگردانی قاضی برای انجام یک روز-به-روز محاکمه است.

در رائه برلی مورد معاملات با اتهامات علیه BJP و رهبران جناح راست برای داشتن داده می شود سخنرانی برای ترویج دشمنی و تهدید ملی ادغام; از لکنو مورد شامل unnamed “kar sevaks” و یا ” اعلام کرده است.

ساخته شده توسط مغول, قرن 16 ببری مسجد در اوتار پرادش را ایودیا تخریب شد “kar sevaks” یا فعالان در سال 1992 پس از یک کشور جنبش به رهبری LK Advani و دیگران به صورت یک معبد در سایت که در آن مسجد بود.

در نقطه عطفی قضاوت در ماه نوامبر پنج قاضی قانون اساسی نیمکت دیوان عالی کشور اهدا کرده بود مورد مناقشه 2.77 هکتار زمین در ایودیا برای یک معبد. دادگاه گفت: دولتی اعتماد خواهد بود مسئول برای ساخت و ساز. مسلمانان خواهد بود با توجه به پنج هکتار “مناسب” طرح در شهر دیوان عالی کشور اعلام کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>