فدرال رسانه ای رئیس Michael بسته نصب تهمت وفاداران به رهبری, نوشته های, یادداشت می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به مدیر عامل فدرال سازمان رسانه ای در حال حرکت است به جلو با نصب وفادار مقامات دولت به کلید نقش رهبری.

به تازگی منصوب رئیس ستاد برای آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی [USAGM] هنگامی که شناخته شده به عنوان Broadcasting Board of Governors ارسال یک یادداشت به کارکنان در مورد تغییراتی که در حال ساخته شده است. رئیس جدید است که امیلی در نیومن بود که یک مشاور به وزارت امنیت داخلی قبل از تبدیل شدن به یک رهبر در USAGM او افشای مالی گزارش دهد.

فراتر از اضافه کردن رهبران جدید به آژانس مایکل بسته های اجرایی خاتمه عضویت دیرین اعضای هیئت مدیره در روز چهارشنبه شده است که بخشی از USAGM اشخاص برای سال, از جمله کسانی که بر روی تخته از رادیو آزاد اروپا/ رادیو آزادی و رادیو آزاد آسیا و باز کردن فن آوری صندوق.

“من باید خاتمه داده شود با عضویت خود در هیئت مدیره بلافاصله موثر” بسته گفت: در ایمیل نوشته شده توسط CNBC.

نیومن گفت: در این یادداشت که برای اولین بار بررسی توسط CNBC که این تغییرات بودند که کارگردان بسته خود را و که برخی از پرسنل باید در گزارش جدید خود را رهبران گروه. او همچنین به نظر می رسد برای قرار دادن در یک هشدار به اعضای کارکنان در مورد برقراری ارتباط با هر کسی که در خارج از سازمان.

“تا اطلاع ثانوی هیچ اقدامات گرفته شود و ارتباطات خارجی است که ساخته می شود بدون صریح تایید از مدیر عامل افسر; معاون حقوقی و انطباق و مدیریت ریسک; معاون رئیس ستاد; یا رئیس ستاد” این یادداشت را می خواند.

تصمیم به اضافه کردن رهبران است که بر اساس سابقه خود را داشته اند سرسخت وفاداری به ناروا می آید پس از دموکرات ها باید ابراز نگرانی کرد که بسته می شود در آستانه حرکت به جلو با پالايش کارکنان. بسته محافظه کار یک فیلمساز مستند با روابط سابق کاخ سفید استراتژیست های استیو Bannon نوشت یادداشتی به کارکنان در روز چهارشنبه در معرفی خود و تخمگذاری سه هدف از جمله بالا بردن روحیه در آژانس.

“USAGM دیدنی در پایین در نظرسنجی از اواسط اندازه سازمان در نظر روحیه و رضایت شغلی. من آن را یک اولویت برای بهبود روحیه در اینجا” بسته گفت: در آن زمان. USAGM نظارت صدای امریکا, یک شبکه خبری است که علنا تحت محاصره تهمت و متحدان خود را. دو شبکه مقامات در حال حاضر استعفا داد و پس از بسته تایید شد توسط آمریکا در اوایل این ماه. در ضمن غیر انتفاعی اجرا شده توسط بسته تحت بررسی توسط واشنگتن, دی سی, دادستان کل به صورت بالقوه خود برخورد.

کسانی که ذکر شده به عنوان جدید بخش سر در سازمان عبارتند از: مایکل ویلیامز که برای اولین بار مشغول به کار در دفتر مدیریت و بودجه و بعدها معاون دستیار رییس جمهور. او همچنین تا به حال روی لئامت دادن به عنوان مشاور کل آمریکا سرکوبگر انجمن یک گروه لابی گری که هل متحده به سهولت اعمال محدودیت بر اسلحه سرکوبگران با توجه به وب سایت خود را. ویلیامز خواهد بود معاون حقوقی و انطباق و مدیریت ریسک این یادداشت می گوید.

ویلیامز همچنین هنگامی که مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته به عنوان یک شریک به طور کلی مشاور و رئیس جمهور کمپین 2016 به عنوان مدیر در انتخابات روز عملیات مالی خود را افشا گزارش می گوید.

مدیر جدید امور عمومی است Jonathan Bronitsky که هنگامی که مشغول به کار در دفتر مدیریت پرسنل یک speechwriter ارشد در وزارت دادگستری ایالات متحده برگزار شد و یک نقش مشابه در کلرمونت موسسه محافظه کار اتاق فکر بود که یک بار به رهبری بسته خود را.

Andre مندس خواهد بود USAGM جدید افسر ارشد عامل. او قبلا توسط وزارت بازرگانی ایالات متحده اما قبل از آن تا به حال اجرایی نقش رهبری در فدرال رسانه ای سازمان است.

زمانی که رسیده از نظر Bronitsky گفت که کار برای تایید نقش گذشته و سابقه کار از کسانی که ذکر شده در این داستان. او تماس بگیرید قبل از انتشار. یک سخنگوی کاخ سفید همچنین بازگشت نیست درخواست برای نظر.

یکی از دموکرات ها که صدا زنگ در مورد پتانسیل شلیک ولگردی و قانونی شکنی در USAGM است تشکر. الیوت انگل (D-NY) رئیس کمیته مجلس در امور خارجی است.

“من آموخته اند که مایکل بسته جدید مدیر آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی در نظر دارد به زور تعدادی از آژانس حرفه ای ارشد رهبری فردا صبح” انگل گفت: در بیانیه اخیر. “ترس من این است که USAGM نقش به عنوان یک بی طرفانه اخبار سازمان در معرض خطر تحت رهبری او. USAGM ماموریت ‘به اطلاع تعامل و ارتباط مردم در سراسر جهان در حمایت از آزادی و دموکراسی’—نمی شود سخنگوی رئیس جمهور در آستانه انتخابات هستیم.”

کپی از این یادداشت:

موثر بلافاصله قبل از هیئت های نمایندگی از مدیر عامل اقتدار شده اند لغو و دوباره محول شده به افراد زیر تا اطلاع ثانوی:

بلافاصله موثر زیر را گزارش به USAGM افسر ارشد عامل آندره مندس:

o معاون مدیر عملیات

o رئیس امور مالی

o رئیس استراتژی افسر

o مدیر فن آوری خدمات و نوآوری

بلافاصله موثر زیر را گزارش به USAGM معاون حقوقی و انطباق و مدیریت ریسک, مایکل ویلیامز:

o مشاور عمومی

o مدیر اجرایی

o رئیس خطر افسر

بلافاصله موثر زیر را گزارش به USAGM اصلی مدیر امور عمومی جاناتان Bronitsky:

o رئیس ارتباطات جهانی افسر

o مدیر دفتر سیاست

بلافاصله موثر زیر را گزارش به معاون رئیس ستاد دایان Cullo:

o مدیر خدمات مدیریت

o اقدام مدیر امور کنگره

تا اطلاع ثانوی هیچ اقدامات گرفته شود و ارتباطات خارجی است که ساخته می شود بدون صریح تایید از مدیر عامل افسر; معاون حقوقی و انطباق و مدیریت ریسک; معاون رئیس ستاد; یا رئیس ستاد. جلسات برنامه ریزی خواهد شد در این هفته شامل بحث از هیئت ها و توابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im