"نترس": Shivraj سینگ Chouhan, Covid +ve در بیمارستان تصویری

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan است coronavirusبوپال: Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan که در

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan است coronavirus

بوپال:

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan که در روز شنبه تایید کرد که او به قرارداد COVID-19 ویروس ارسال شده یک ویدیو را در صبح روز یکشنبه که در آن او در توصیف خود را به عنوان "کاملا خوب" و خواست تمام کسانی که در نشان دادن علائم کروناویروس به خود را آزمایش اطمینان آنها را که "نیازی به ترس".

در 75 ثانیه ویدیو آپلود شده در حساب توییتر خود آقای Chouhan دیده می شود در لباس آبی لباس بیمارستان و نشستن در یک تخت در بوپال را Chirayu بیمارستان جایی که او بستری شد بعد از ظهر شنبه. یک فیلم دوم او نشان داد که تماشای تلویزیون در حالی که دو کادر پزشکی در همان نزدیکی بود.

"من کاملا خوب دوستان من است. فداکاری از coronavirus رزمندگان که selflessly جان خود را به خطر است و ستوده. اول سلام به همه coronavirus رزمندگان امور خارجه که در حال کار برای بیماران خود را" آقای Chouhan گفت: در این ویدئو برای اولین بار.

تاکید کرد که "نیازی به ترس" در آزمایش مثبت برای ویروس وزیر خواست مردم نشان علائم کروناویروس به خود را تست به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"اگر شما در حال آلوده وجود دارد بدون نیاز به ترس. پنهان نیست اما علائم بگویید پزشکان بلافاصله پس از درمان می تواند شروع شود. درمان به موقع شما را سالم" او گفت:.

روز شنبه آقای Chouhan توییتی که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس با وجود بهترین تلاش خود را برای جلوگیری از عفونت و مردم هشدار داد که "فقط کمی بی دقتی دعوت coronavirus".

امروز وزیر تکرار هشدارهای خود از دیروز وقتی او همچنین خواست مردم را به پیروی از دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله و استفاده از ماسک صورت.

"نگه داشتن دو متر فاصله شستن دست های خود را اغلب و پوشیدن ماسک صورت - این بزرگترین سلاح ما برای جلوگیری از coronavirus. من درخواست تجدید نظر به همه افراد - با استفاده از این سلاح ها را برای خود و عزیزان خود را," او گفت:.

"همه شما مراقب باشید, اقامت امن و سالم است. این چیزی است که من دعا به خدا" آقای Chouhan اضافه شده است.

Madhya Pradesh نزدیک به 27,000 COVID-19 مواردی که بیش از 7,600 فعال هستند و 799 هستند و مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

هند ثبت کرده است افزایش COVID-19 مورد در هفته های گذشته با بیش از 45,000 موارد جدید شناسایی شده در هر روز از ماه جولای 23. تعداد کل تایید coronavirus موارد است که به سرعت در حال نزدیک شدن به 14 لاخ; از این تعداد بیش از 4.67 لاخ فعال هستند و موارد و بیش از 32,000 هستند و مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

سنبله در موارد همزمان با مبهوت آرامش مستند دستورالعمل در غیر مهار مناطق کشور رو هند تا سوم در این لیست بیشتر تحت تاثیر سازمان ملل.

تنها ایالات متحده (41.78 لاخ موارد) و برزیل (23.94 لاخ موارد) در حال بدتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب