FDA به نظر می رسد برای نرم کردن موضع در هیدروکسی کلروکین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او طول می کشد مالاریا مواد مخدر

یک بطری Prasco آزمایشگاه هیدروکسی کلروکین سولفات چیده شده است به صورت یک عکس در کویینز شهر نیویورک آمریکا در ر

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

یک بطری Prasco آزمایشگاه هیدروکسی کلروکین سولفات چیده شده است به صورت یک عکس در کویینز شهر نیویورک آمریکا در روز سه شنبه 7 آوریل سال 2020 است.

کریستوفر Occhicone | بلومبرگ | گتی ایماژ

سازمان غذا و دارو گفت: مصرف هیدروکسی کلروکین است "در نهایت" انتخاب بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ظاهر می شود برای نرم کردن آن در اوایل مشاوره در برابر مصرف ضد مالاریا دارو خارج از بیمارستان.

"این تصمیم را به هر گونه مواد مخدر است که در نهایت یک تصمیم بین بیمار و پزشک خود" FDA کمیسر دکتر استفان هان در بیانیه ای گفت به CNBC. "هیدروکسی کلروکین و کلروکين در حال حاضر مورد تایید FDA برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید."

نظرات یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه برای بیش از یک هفته برای جلوگیری از عفونت با کوروناویروس. او گفت که او خود خواسته کاخ سفید پزشک در مورد مواد مخدر است. "به او گفتم شما چه فکر می کنید؟' او گفت: 'اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.' من گفت: "آره, من می خواهم آن را دوست دارم. من می خواهم به نگاهی به آن."

اما در یک هشدار صادر شده در ماه گذشته FDA توصیه می شود مصرف کنندگان در برابر مصرف مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 خارج بیمارستان یا رسمی کارآزمایی بالینی با توجه به خطر "جدی ریتم قلب مشکلات است."

"هیدروکسی کلروکین و کلروکين می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب مانند QT interval طولانی شدن و خطرناکی سریع ضربان قلب به نام تاکی کاردی بطنی" آژانس نوشت: در اطلاع. "ما همچنان به بررسی خطرات مرتبط با استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای COVID-19 و ارتباط عموم هنگامی که ما اطلاعات بیشتر."

اگر یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی است که با توجه به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 آنها باید بررسی مناسب کارآزمایی بالینی و در نظر ثبت نام بیمار FDA گفت: در آن زمان.

هیدروکسی کلروکین است که بارها و بارها تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل تغییر بازی در مبارزه با کروناویروس نیز اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. آزمایشات بالینی متعدد به دنبال برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با کروناویروس اما از آن شده است به طور رسمی تایید شده برای Covid-19.

حتی اگر آن مورد تایید نیست برای درمان coronavirus پزشکان می توانند دارو به بیماران در رایج و قانونی عمل شناخته شده به عنوان "خارج از برچسب" تجویز. "خاموش برچسب" به معنی مواد مخدر است که برای استفاده یک بیماری هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط FDA.

در اوایل روز شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: او بود که مصرف مواد مخدر بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی منتشر شد یادداشت دوشنبه شب که گفت که پس از بحث در مورد شواهد و علیه هیدروکسی کلروکین با مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به این نتیجه رسیدند "سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نیز مصرف روي و او را گرفته اولیه دوز آزیترومایسین یا Z-Pak.

او گفت که اگر مواد مخدر نبود خوب او می خواهم "به شما بگویم." او گفت که او بدست "بسیاری از فوق العاده اخبار مثبت در هیدروکسی و من هی می گویند — شما می دانید بیان من میرم جان ؟ چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟"

"من نمی خواهید به صدمه دیده است. آن را که حدود 40 سال," او گفت:. "برای مالاریا برای لوپوس برای چیزهای دیگر. من آن را. کارگران خط مقدم آن را. بسیاری از پزشکان آن را ... من آن را."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im