“بسیار شدید” Amphan طوفان به احتمال زیاد به شدت به Super Cyclone

طوفان AMPHAN است که انتظار می رود به ایجاد یک ریزش زمین در بنگال در روز چهارشنبه.

دهلی نو:

طوفان Amphan که تبدیل به یک طوفان شدید یک شبه است به احتمال زیاد به تشدید بیشتر به یک سوپر گردباد آب و هوا گفته. دو ایالت بنگال و Odisha – هشدار داده شده است بیش از این طوفان بهداشت حرفه ای است که انتظار می رود به ایجاد یک ریزش زمین در بنگال در روز چهارشنبه.

صبح امروز هند هواشناسی بخش و یا آی گفت که Amphan تبدیل شده بود به یک “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای”. “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای ‘AMPHAN’ (تلفظ به عنوان UM-جناس) بیش از بخش های مرکزی جنوبی خلیج بنگال به سمت شمال-northeastwards با سرعت 13 kmph در گذشته شش ساعت به شدت بسیار شدید سیکلون طوفان” یک بیانیه توسط آی بخوانید.

این طوفان به احتمال زیاد به “شدت بیشتر” بیش از شش ساعت آن را گفت و اضافه کرد که گردباد است که “به احتمال بسیار زیاد به حرکت شمال-northeastwards و حرکت سریع در سراسر شمال غربی خلیج بنگال و عبور از غرب بنگال – بنگلادش سواحل بین Digha (بنگال) و Hatiya سلیمان (بنگلادش) در طول بعد از ظهر و یا عصر روز 20 مه (چهار شنبه)” به عنوان یک “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای”.

زرد هشدار صادر شده است حداقل 48 ساعت قبل از انتظار شروع نامطلوب آب و هوا شده است به صدا در قسمت های ساحلی بنگال و Odisha.

در اوریسا 12 ولسوالی تحت یک ساعت مچی نزدیک: Ganjam, Gajapti, پوری, Jagatsinghpur, Kendrapara, Bhadrak, بلسر, Mayurbhanj, Jajpur, Cuttack خوردا و Nayagarh. دولت بود, ضربه طوفان Fani سال گذشته است.

هفده تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) در انجام وظیفه هستند در هر دو ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>