"مراقبت شدید نیاز" می گوید که به عنوان ملت دبستان خروج از مستند

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بلند کردن اجسام از مستند است "پیچیده و دشوار" (فایل)ژنو: سازمان بهداشت جهانی (

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399
'Extreme Vigilance Required', Says WHO As Nations Prep Exit From Lockdown

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بلند کردن اجسام از مستند است "پیچیده و دشوار" (فایل)

ژنو:

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: "مراقبت شدید" مورد نیاز بود به عنوان کشور شروع به خروج از مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, در میان نگرانی های جهانی در مورد موج دوم از عفونت.

آلمان قبلا در یک شتاب در coronavirus عفونت پس از آن در زمان مراحل اولیه به سهولت آن مستند. کره جنوبی یک کشور دیگر است که تا به حال موفق به محدود کردن عفونت ویروس دیده است شیوع جدید در کاباره ها.

"در حال حاضر ما شاهد برخی از امید به عنوان بسیاری از کشورهای خروج این به اصطلاح مستندات" دکتر مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه گفت: یک آنلاین اخبار جلسه. اما او اضافه کرد که "مراقبت شدید مورد نیاز است".

"اگر این بیماری همچنان ادامه دارد و در سطح پایین و بدون این ظرفیت به منظور بررسی خوشه همیشه وجود دارد خطر که این ویروس طول می کشد خاموش, دوباره," او گفت:.

دولت ها در سراسر جهان در حال مبارزه با این پرسش که چگونه به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که هنوز حاوی COVID-19 بیماری های ریوی ناشی از کروناویروس جدید.

رایان گفت که او امیدوار است که آلمان و کره جنوبی خواهد بود قادر به سرکوب جدید خوشه و ستایش نظارت خود را که او گفته بود کلید برای اجتناب از بزرگ دوم امواج.

"این واقعا مهم است که ما به نگه دارید تا نمونه از کشورها که مایل به باز کردن چشمان خود را و مایل به نگه داشتن چشم خود را باز کنید," او گفت:. در مقابل او گفت: کشورهای دیگر بدون نام بردن از آنها "تلاش برای درایو را از طریق این کورکورانه".

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در همان جلسه که محدودیت های بلند بود "پیچیده و دشوار" و "آهسته و مداوم بلند کردن اجسام از مستندات" کلید برای حفاظت از زندگی و معیشت.

Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که آلمان و کره جنوبی و چین که گزارش جدید خوشه در اصلی آن کانون ووهان همه سیستم در محل برای پاسخ به هر گونه تجدید حیات در موارد.

"تا زمانی که یک واکسن بسته جامع از اقدامات ما موثر مجموعه ای از ابزارها برای مقابله با ویروس" او گفت:.

در این جلسه که مسئولان تاکید کرد که مطالعات اولیه نقطه به نقطه کمتر از حد انتظار سطح آنتی بادی علیه این بیماری در جمعیت عمومی به این معنی است که بسیاری از افراد حساس باقی می ماند.

"به نظر می رسد الگوی سازگار تا کنون که یک کم بسیاری از مردم تا کنون این آنتی بادی گفت:" ماریا ون Kerkhove که اپیدمیولوژی.

با توجه به اینکه رایان کشور هشدار داد که "سهل انگاری اقدامات" در برابر شمارش گله ایمنی نسبت به توقف گسترش COVID-19.

"این یک بازی واقعا خطرناک, خطرناک, محاسبه," او گفت:.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب