تجربه طبیعت در دنج پیله به شکل غلاف در این کشورهای عضو اکو دوستانه رفت و آمد مکرر

عشایری تفریحی یک طرح و توسعه شرکت که متخصص در پایدار academist:: دانشجویان جدید رفت و آمد مکرر است که اجازه می

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

عشایری تفریحی یک طرح و توسعه شرکت که متخصص در پایدار academist:: دانشجویان جدید رفت و آمد مکرر است که اجازه می دهد مهمان به فرار به طبیعت از طریق پیله به شکل غلاف. به سادگی با عنوان Seedpod دوستدار محیط زیست ابتکار دعوت مهمانان به ماندن در غلاف به شکل خوب دانه (یا پیله) نصب شده در میراث رزرو طبیعت, حیات وحش و پارک صفری در موریس در شرق آفریقا است. عشایری رفت و آمد مکرر مدیر عامل لوئیس تامپسون گفت: ایده این است که به "گذراندن یک شب در یک انسان لانه که در آن شما می توانید حرکت حیات وحش در اطراف شما و شنیدن برای تلفن های موبایل از جنگل" در هر Designbloom.

رفت و آمد مکرر با ظرفیت روند رو به رشد گردشگری کشورهای عضو اکو تجربی, مسافرت و خلوت سلامتی. غلاف می تواند از درختان آویزان می شود (به تقلید نهایی treehouse تجربه) و یا مونتاژ شده بر روی یک سه پایه مجهز به روشنایی یک پنکه سقفی و یک ایستگاه شارژ برای دستگاه های الکترونیکی. عشایری تجربه پایدار به دلیل آن می تواند به سرعت نصب شده در مکان های از راه دور و بدون ماشین آلات سنگین و یا ابزار قدرت است. به علاوه هر غلاف ایجاد شده است از بهداشتی مواد است که می تواند به راحتی تمیز و ضد عفونی—قابل توجه مسکن به عنوان COVID-19 همچنان به موج دار شدن در سراسر جهان است.

"تیم ما شده است تلاش برای پیدا کردن یک همزیستی هماهنگ ارتباط بین سایت های ما توسعه و آسایش مهمانان ما" تامپسون گفت: هر Designbloom. "برای رسیدن به آن ما نیاز به پیدا کردن یک مصالحه بین دوام و پایداری محیط زیست و صداقت و بهداشت شخصی و مهمان راحتی." اولاو Bruin مدیر خلاق عشایری در رفت و آمد مکرر اشاره کرد که یک حمام با دوش و توالت و روشویی نیز می تواند ساخته شده به همراه هر یک از غلاف.

آیا متصل به یک درخت و یا بصورتی پایدار و محکم کاشته به زمین Seedpod واقعا افزایش مفهوم کمپینگ. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایدار Seedpod توچال بازدید عشایری تفریحی' سایت. شما هرگز می خواهید به ماندن در دوام چادر دوباره.

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle, و بیشتر. او زندگی می کند در کالیفرنیا با سگ خود را.

دنبال جسیکا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن