سابق کریکت پاکستان شهید افریدی می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19

سابق پاکستان همه طفیلی شهید افریدی در روز شنبه نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. افریدی که به نمایندگی از پاکستان در 27 آزمون 398 روز ارجاع (ODIs) و 99 Twenty20 بین المللی (T20Is) در زمان به توییتر برای شکستن این خبر گفت که او تا به حال شده احساس ناخوشی از روز پنج شنبه و پس از گرفتن تست شده برای coronavirus نتایج خود را بازگشت و مثبت است. “من احساس ناخوشی از روز پنج شنبه; بدن من شده بود درد بد. من تست شده و متاسفانه من covid مثبت است. نیاز به دعا برای بهبود سریع” را نوشت سابق پاکستان کاپیتان خود را در توییتر رسمی اداره کند.

ماه گذشته شهید افریدی تا به حال پا به خرید یک بت متعلق به بنگلادش Mushfiqur رحیم پس از یک حراج خیریه برای coronavirus قربانیان بود از خط خارج fake مناقصه.

Mushfiqur قرار دادن بت او استفاده می شود به نمره بنگلادش اولین آزمون دو صد در سال 2013 برابر سریلانکا برای بالاترین پیشنهاد آنلاین این هفته است. اما برگزارکنندگان به نام حراج به عنوان جعلی ارائه می دهد فرستاده افزایش قیمت دلار بیش از 50,000, Mushfiqur گفت.

“افریدی با من تماس شخصا و من فرستاده او یک لینک از پیشنهاد” بنگلادش کریکت گفت: در یک فروم آنلاین.

“در 13 مه او به من ارسال یک نامه و ارائه 20,000 تومان. او بت من با این پول. من واقعا ممتاز,” او گفت:.

در زندگی حرفه ای پوشا بیش از 20 سال افریدی به نمایندگی از پاکستان در 27 آزمون 398 روز ارجاع (ODIs) و 99 Twenty20 بین المللی (T20Is).

او به ثمر رساند 8,064 اجرا می شود در ODIs, 1,716 اجرا می شود در آزمون و 1,416 در کوتاه ترین فرمت از بازی.

در طول اداب پایان کار خود را افریدی تحت تاثیر قرار بیشتر با او بازی بولینگ مهارت از مهارت های خود. او به پایان رسید با 395 درها را به نام خود در 50 بیش فرمت علاوه بر در نظر گرفتن 48 و 98 درها در آزمون و T20Is بود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de