ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد یک شمع برای همه چیز: برای تصور شما در تعطیلات هستید برای اعلام وفاداری خود را به گربه یا سگ برای از بین بردن, حمام, بوی بد در حالی که sassing مهمانان خود را. برای دوستداران کتاب نیز وجود دارد شمع است که کمک به افزایش تجربه در حال جذب در جهان یک داستان است. هر کدام از این شمع ساخته شده است به مانند بوی ادبی محل.

ادبی شمع از غیر معمول کالاهای آمده در چهار رایحه های مختلف هر کدام بر اساس یک تنظیم خاص از یک کتاب است.

وجود دارد 221B خیابان بیکر شرلوک هلمز’ خانه که بوی توت سیاه چای و چرم کتاب.

دیوانه حزب چای از آلیس در سرزمین عجایبایجاد این تصور از مختلف mingling چای با ترکیب ترنج با اسطوخودوس رایحه آویشن یلانگ یلانگ و گل یاس.

Thornfield باغ از جین ایر, بوی سادگی مانند گل رز و آب باران.

تاریخ و زمان آخرین اما خیلی زیاد نه کم Pemberley آقای دارسی و با شکوه در خانه Pride & Prejudice, تداعی یک unchaperoned قدم زدن از طریق باغ با لیلی, یاس بنفش, گل رز, گل سنبل و پیچک.

تمام این چهار شمع های ساخته شده از موم سویا و هر یک می آید در 12 اونس شیشه ای اندازه گیری 3.75 اینچ بالا و 2.75 اینچ گسترده. یک شمع زمان سوختگی حدود 55 ساعت است که بیش از زمان کافی برای خواندن کتاب همراه آن. هر یک دلار هزینه 16.

شمع ساخته شده در دره جریان نیویورک توسط Callie Meaney که شروع به ساخت شمع هنگامی که او به تازگی فارغ التحصیل فارسی ساز.

“من خوشحالم برای پیدا کردن چیزی است که در ترکیب هنری (نقاشی برچسب) و عمل ساختن چیزی به او گفت:” در یک مصاحبه نادر کالاهای وبلاگ. “زمانی که من شروع به استفاده از کتاب به عنوان الهام بخش برای بوی که زمانی که من فکر کردم من واقعا می تواند چیزی از آن!”

Meaney نیز به فروش می رساند و او شمع در Etsy shop, نام, از صفحه. وجود دارد شما همچنین می خواهید پیدا کردن او ادبی با مضمون بالم لب موم ذوب می شود و ریش نفت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de