"کل وضعیت در امتداد مرز با چین را تحت کنترل": فرمانده ارتش

هند و چین مرز وضعیت تحت کنترل ارتش ژنرال MM Naravane گفت: امروزبرجسته"همه درک تفاوت که ما را به استراحت": فرما

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399
'Entire Situation Along Border With China Under Control': Army Chief

هند و چین مرز وضعیت تحت کنترل ارتش ژنرال MM Naravane گفت: امروز

برجسته

  • "همه درک تفاوت که ما را به استراحت": فرمانده ارتش
  • تعداد قابل توجهی از نیروهای خود را به عقب کشیده و توسط 3 کیلومتر: منابع
  • تنش با چین مشخصی پس از گزارش از درگیری در Ladakh
دهلی نو:

این "وضعیت در امتداد مرزهای ما با چین است که تحت کنترل" ارتش ژنرال MM Naravane گفت: صبح روز شنبه اضافه کرد که یک سری از جلسات بین ارشد و فرماندهان نظامی از هر دو طرف تا به حال منجر به "بسیاری از متارکه" و این که "همه درک تفاوت که ما (هند و چین) را تنظیم خواهد شد و به استراحت".

"من می خواهم برای اطمینان از هر کس که کل وضعیت در امتداد مرزهای ما با چین تحت کنترل است. ما با داشتن یک سری از مذاکرات آغاز شده است که با فرمانده کل سپاه در سطح و به دنبال است تا با برگزاری جلسات در سطح محلی در بین فرماندهان معادل صفوف" عمومی Naravane شد به نقل از خبرگزاری ANI.

"به عنوان یک نتیجه بسیاری از متارکه صورت گرفته است و ما امیدواریم که از طریق ادامه گفت و گو ما با داشتن همه درک تفاوت که ما (هند و چین) را تنظیم خواهد شد به بقیه" کلی اضافه شده است.

تنش بین هند و چین افزایش یافت در اوایل ماه مه پس از گزارش از درگیری در شرق لاداخ را Pangong دریاچه منطقه. وجود دارد همچنین گزارش از سربازان گشت دریاچه در motorboats و تاخت و تاز چینی صهردرس.

تصاویر ماهواره ای در ماه گذشته نیز به نظر می رسد برای نشان دادن حضور چهار, چینی, نیروی هوایی جت های جنگنده در فرودگاه قرار گرفته حدود 200 متر از Pangong دریاچه.

هند درخواست بالا-سطح مذاکرات بین ارشد و فرماندهان نظامی برای خنثی کردن این وضعیت است.

دور اول بين Lt General Harinder سینگ کلی افسر فرمانده از له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده تبت نظامی منطقه در ژوئن 6 در Maldo بر طرف چینی از خط کنترل واقعی (لاک).

پس از دور اول مذاکرات دولت, منابع تایید کرد که هند و چین آغاز شده بود متقابل مشارکت در بخش هایی از شرق لاداخ. منابع گفت: "قابل توجهی" تعدادی از سربازان چینی به حال به عقب کشیده و در یک حرکت از دانشجویان هند به عقب کشیده برخی از نیروهای خود را بیش از حد.

بیشتر مذاکرات برگزار شد در روز چهارشنبه و دوباره در روز جمعه دو بار در عمده به طور کلی در سطح.

همچنین در روز جمعه وزیر دفاع Rajnath Singh شد جریان توسط فرمانده ارتش در مورد وضعیت در شرق لاداخ. به گزارش خبرگزاری PTI آقای سینگ تاکید کرد که هر دو طرف باید حل و فصل ردیف از طریق مذاکرات.

روز دوشنبه آقای سینگ گفت: هند می خواستم یک قطعنامه از چندین دهه مرز اختلاف "را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است".

وزارت خارجه چین در بیانیه ای در هفته گذشته گفت: دو کشور توافق کرده برای حفظ صلح در طول لاک و حل و فصل ایستادگی کردن از طریق مذاکرات.

هند و چین مرز را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در این مناطق در طول لاک.

با ورودی از آنی PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن