هشت کشته در 24 ساعت در J&K 2 پنهان شده بودند در مسجد

نیروهای امنیتی با استفاده از اشک دود پوسته به زور دو تروریست ها از مسجد در Pompore.سرینگر: هشت تروریست کشته شد

توسط ELEMENTORSITE در 30 خرداد 1399
Eight Terrorists Killed In 24 Hours In J&K, 2 Were Hiding In Mosque

نیروهای امنیتی با استفاده از اشک دود پوسته به زور دو تروریست ها از مسجد در Pompore.

سرینگر:

هشت تروریست کشته شدند در دو برخورد در Shopian و Pampore در جامو و کشمیر در 24 ساعت گذشته. در Pampore عملیات نیروهای امنیتی حذف دو تروریست ها که پناه گرفته بودند در داخل مسجد. وجود دارد "بدون استفاده از آتش و بمب" و "تنها اشک دود پوسته" استفاده شد "حفظ حرمت مسجد" ،

"مسجد یک ساختار بزرگ. ما اعمال مهار و تنها محدود تاکتیک استفاده شد. حرمت مسجد حفظ شده بود و مردم محلی و مسجد کمیته های تشکر شده منطقه رئیس پلیس آقای طاهر برای صبر و خوب نظارت" جامو و کشمیر رئیس پلیس Dilbag سینگ گفت..

نیروهای امنیتی anti-terror عملیات در Shopian و Pampore مناطق صبح دیروز پس از دریافت اطلاعات خاص در مورد حضور تروریست ها. در حالی که پنج تروریست کشته شدند در Shopian سه نفر کشته شدند در Pampore.

یکی از تروریست ها کشته شد, در تیراندازی در Pampore در پولوما منطقه در روز پنج شنبه اما دو نفر دیگر وارد یک مسجد در نزدیکی به پناه در داخل آن ،

در صبح روز جمعه نیروهای امنیتی استفاده می شود اشک دود پوسته به زور دو تروریست ها از مسجد به مقامات گفت که دو تن از آنان پس از آن کشته شده توسط نیروهای در حالی که حفظ حرمت مذهبی.

بازرس کل پلیس کشمیر ویجی کومار گفت: بدون شلیک و یا مواد منفجره مورد استفاده قرار گرفت به زور تروریست ها اگر مسجد.

"صبر و حرفه ای کار می کرد. بدون استفاده از آتش و بمب. استفاده از اشک دود پوسته تنها. حفظ حرمت مسجد. هر دو تروریست ها پنهان در داخل مسجد neutralised," او گفت:.

در ضمن در Shopian پنج تروریست کشته شدند در عملیات ضد تروریستی در Munand منطقه امروز. تا کنون پلیس اعلام نشده است و هویت تروریست ها و یا اطلاعات در مورد سلاح های بهبود از آنها.

بیش از دو دوجین از تروریست ها کشته شده اند توسط نیروهای امنیتی در جامو و کشمیر در دو هفته گذشته. همه این کشته شدن تروریست ها محلی است.

پلیس گفت: هیچ اطلاعات خاص در مورد حضور تروریست ها در هر دو محل و عملیات به طور مشترک راه اندازی شده توسط ارتش و پلیس و CRPF.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب