آسیب های اقتصادی از coronavirus در حال برخورد به پایین ترین سطح از دستمزد بگیران سخت ترین

نمایی از خیابان کانال با سوار کردن ویندوز در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399

نمایی از خیابان کانال با سوار کردن ویندوز در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

فرو در اشتغال و تولید و دیگر به طور گسترده ای به دنبال نقاط داده ها تنها بگویم بخشی از داستان پشت coronavirus ناشی از آسیب های اقتصادی. آنچه آنها را به آسانی نمی تأمل است که بدترین آن سقوط خواهد کرد و این احتمال در افرادی که می توانید آن را اداره کند ،

اقشار کم درآمد که بستگی به صنعت خدمات برای مشاغل در حال گرفتن بزرگترین ضربه از خاموش شدن اقتصاد است که رانده شده توسط خدمات مانند هتل ها و کافه ها و رستوران ها. آنها در سخت ضربه بخش خرده فروشی و وابسته به دیگران قادر به فروشگاه و ناهار خوردن و سفر, فعالیت های آن تمام شده است به شدت محدود و در طول زمان خاموش شدن است.

در حالی که برنامه های دولت متمرکز شده و در نگه داشتن مردم شناور که آواره شده اند با تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش درد به احتمال زیاد طولانی مدت است.

"بزرگترین ضربات بدن هستند به سفر, صنعت, صنعت خرده فروشی از بخش صنعت مراقبت های بهداشتی است که در خط مقدم مبارزه با ویروس. کسانی که به طور کلی کم-شغل پرداخت بنابراین مردمی در پایین بخشی از درآمد توزیع ثروت در حال رفتن به دریافت آبش با این گفت:" علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. "بدون شک در مورد آن است."

'عمیقا نابرابر' اثرات

اقتصاددانان در سنت لوئیس فدرال رزرو شده است ردیابی تاثیر از زمان خاموش کردن و دیدن این بزرگترین ضربه به پنجم پایین بگیر.

در یک مقاله منتشر شده چند روز پیش آنها پیش بینی شده تقاضای نهایی در مواد غذایی اوقات فراغت و مهمان نوازی به رها کردن توسط 75 ٪ است. در تمام آنها پروژه هزینه های مصرف کننده را به سقوط به طور متوسط 3 درصد است اما مصرف به اسلاید 5 ٪ در درآمد پایین پله. می گوید که برخی از داستان در مورد مصرف کننده تاثیر اما "شاید مهم تر این مصرف کاهش عمیقا نابرابر — هدف قرار دادن کسانی که زندگی در مناطق با کمترین آشفتگی مالی سخت" اقتصاددانان گفت.

وضعیت در حال رفتن به تشدید این پژوهش یافت زیرا اولیه گسترش coronavirus موارد اتفاق افتاده در مناطق با کاهش سطح استرس اقتصادی که قبلا اما در حال حاضر در حال گسترش است به بالاتر استرس مناطق.

در نتیجه زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند در این مناطق است که سود به احتمال زیاد خواهد بود که رانده شده توسط خدمات مالی مانند نیویورک در حالی که بیشتر مهمان نوازی و گردشگری متمرکز مناطق می تواند رنج کشیده.

"کسانی که خدمات دیگر صنایع فقط نمی خواهید برای شرکت و این که یک دلیل انتظار می رود که هر نوع بازیابی خواهد شد بسیار ضعیف" زندی گفت. "این رفتن به یک تقلا کردن. ما در حال رفتن به گزاف گویی هنگامی که کسب و کار شروع به بازگشایی اما در طرف دیگر که من فکر می کنم ما در اقتصادی سستی در حالی که برای."

این مورد برای 'V'

وجود شواهد است که ایالات متحده آمریکا است که در عمیق ترین آن تغار پس از رکود بزرگ و بزرگترین ضربه از 26 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در آمده است به کسانی که مشغول به کار در هتل ها و کافه ها و رستوران ها.

کمتر وجود دارد, اجماع, اگر چه, در چه بهبود خواهد بود و با پیش بینی اعم از U, V, W و یا حتی یک "Nike swoosh."

این بدترین نتیجه این است که حتی اگر دولت شروع می شود محدودیت های بلند مردم هنوز هم خواهد بود بیش از حد واهمه به سطح نرمال خود را از سر گرفت و این به نوبه خود خواهد steepen رکود است.

اما یک سناریو دیگر که به نظر می رسد حداقل قابل قبول که در آن هر معنی از سرگیری فعالیت دیده می شود به عنوان یک مثبت و کسانی که رنج می برند در پایین مقیاس خواهد شد حداقل یک افزایش اگر نه در مقیاس کامل محوری بازگشت به یک زندگی عادی.

"ما قطعا رفتن به 'V' پایین. به من وجود دارد و نه بحث های زیادی در مورد آن گفت:" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، "هنگامی که شما به پایین تا آنجا که ما رفته پایین هر گزاف گویی در حال رفتن به احساس می کنم مثل یک 'V' در ابتدا. آن را ممکن است پیچ و تاب بازگشت به رشد دوباره نسبتا به زودی, اما من فکر می کنم برای چند محله ما یک 'V.'"

که گزاف گویی او گفت: احساس می شود به خصوص در کسب و کار مهمان نوازی.

"اگر رستوران شما 100% تعطیل و تا پایان سال آن را به 50 ٪ خاموش است که هنوز هم یک معامله از یک افزایش" Paulsen گفت.

تغییر دیدگاه ها در ویروس

درجه ای که در آن کسب و کار می آورد بستگی به عوامل متعدد. حاوی ویروس بدیهی است که مهم است. همچنین موفقیت مناطق را آغاز کرده اند که بازگشایی مانند دولت گرجستان و لاس وگاس نیز تاثیر گذار خواهد بود.

هفته گذشته به ارمغان آورد برخی تا حدودی تعجب آور اخبار در مورد ویروس پیشرفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو برآورد شده است که 14 درصد از تمام ساکنان دولت و 20 درصد از ساکنان شهر نیویورک آلوده شده اند با Covid-19. این اعداد نشان می دهد دو چیز مهم است: که این بیماری هر دو به مراتب گسترده تر از آنچه قبلا تصور و همچنین بطور قابل توجهی کمتر کشنده با نیویورک نرخ مرگ و میر در سراسر 0.6% و بستری نرخ در حدود 2 ٪ با توجه به تام لی رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران.

"یک چشم انداز -- تصور کنید که اگر سیاست گذاران دانست بستری 2% و مرگ و مير 0.6% در مقابل اعتقاد اصلی از 20% و 5% -10%," لی گفت: توجه داشته باشید که در آن او گفت: آن را تبدیل شدن به روشن تر است که درمان بسیار مهم است برای coronavirus موارد پس از آزمایش و سپس در حال توسعه یک واکسن.

"به عنوان یک توجه داشته باشید جانبی آن می تواند تغییر چگونه سیاستگذاران امر باید واکنش نشان داد -- به جای خاموش کردن اقتصاد ما ممکن است تنها تعطیل نیویورک (برای مثال)," او نوشت.

لی گفت: 3% آمار به مصرف کننده هزینه های ممکن است به نظر می رسد به عنوان دلهره آور است.

"به عبارت دیگر هنگامی که اقتصاد این است که دوباره آغاز شده است "سوراخ" است که نیاز به پر شود که بالقوه 33% افت $240 میلیارد دلار است که یک سوراخ به عنوان یک تصور یک ماه پیش" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن