دکتر Fauci گزارش به شهادت بازگشایی خیلی زود خطرات 'نیازی درد و رنج و مرگ' از coronavirus

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در خانه نظارت و اصلاحات جلسه کمیته در Coronavirus

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در خانه نظارت و اصلاحات جلسه کمیته در Coronavirus آمادگی و واکنش در Rayburn ساختمان در پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ رول تماس | گتی ایماژ

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی و یک عضو کلیدی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید coronavirus نیروی کار بنا به گزارش قصد دارد به عموم هشدار متحده روز شنبه که در موعد مقرر بازگشایی اقتصاد خود را باعث خواهد شد "نیازی درد و رنج و مرگ است."

در شب دوشنبه نیویورک تایمز' شریل گی استولبرگ گزارش داد که Fauci او را فرستاده بود یک ایمیل جلوتر از خود را در مکان شهادت روز بعد در جلسه سنا سلامت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

"عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا HLP کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر" Fauci نوشت: در این ایمیل که استولبرگ ارسال شده در توییتر.

"اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به: 'باز امریکا دوباره" پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی" نوشت Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

این ایمیل به نظر می رسد برای قرار دادن Fauci در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تشویق متحده برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ممکن بود با خیال راحت انجام دهید. یک سخنگوی کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک ایمیل اواخر دوشنبه شب در مورد Fauci اظهارات.

موضع کاخ سفید این است که باید آن را از چپ به فرد فرمانداران آیا به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری که توصیف معیار است که دولت ها باید قبل از رسیدن به آنها شروع مرحله به مرحله بازگشایی.

این شامل یک سیر نزولی در این شماره از "آزمون مثبت" یا "موارد مستند" از coronavirus برای حداقل دو هفته متوالی. توصیه های دیگر عبارتند از بودن قادر به ارائه "قوی تماس با ردیابی" برای افرادی که تست مثبت و "نظارت" آزمون برای گروههای در معرض خطر.

اما بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی با وجود نداشتن ملاقات این معیار یک حرکت است که کارشناسان مانند Fauci می گویند قرار می دهد آمریکا زندگی می کند در معرض خطر تنها ناچیز به دست آورید.

تگزاس و کلرادو به عنوان مثال هنوز برای دیدن دو هفته متوالی به طور پیوسته کاهش موارد است اما آنها با این وجود در حال حرکت پیش رو با برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود و بازگشایی کسب و کار.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش تگزاس ایران با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تصمیم به بازگشایی دولت هنگامی که دو مرد ملاقات در کاخ سفید است.

"تگزاس باز است و بسیاری از مکان های باز هستند. و ما می خواهیم به آن را انجام دهد و من مطمئن هستم که ما حتی یک انتخاب است. من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد. شما می دانید که این کشور نمی تواند اقامت در بسته و قفل شده برای سال" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

سه تن دیگر از شاهدان خواهد بود CDC مدیر دکتر رابرت Redfield, معاون وزیر بهداشت و درمان در HHS Adm. برت Giroir MD و دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو. دنبال CNBC coronavirus زنده وبلاگ برای به روز رسانی از شنیدن.

از روز شنبه بیش از 1.3 میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 80 ، 000 آمریکایی ها از آن فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de