داو موج بیش از 900 امتیاز در بهترین روز از اوایل ماه مارس در میان امید برای coronavirus واکسن

وال استریت وارد شده بهترین روز خود را در بیش از یک ماه در روز دوشنبه به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خو

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

وال استریت وارد شده بهترین روز خود را در بیش از یک ماه در روز دوشنبه به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خوش بینی در مورد پتانسیل coronavirus واکسن.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 911.95 امتیاز بالاتر یا 3.9% در 24,597.37. S&P 500 به 3.2 درصد به نزدیک در 2,953.91 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.4% به 9,234.83. شاخص Dow و S&P 500 در هر دو حال خود را یکی از بزرگترین روز سود پس از 8 مارس در حالی که نزدک ارسال شده بهترین آن تجمع پس از مارس 29. S&P 500 نیز بسته در بالاترین سطح خود از مارس 6.

مدرن سهام بسیج 20 درصد پس از شرکت در گزارش "مثبت" فاز یک نتایج به صورت بالقوه coronavirus واکسن. این شرکت اعلام کرد که پس از دو دوز تمام 45 محاکمه شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است.

"این اطلاعات بیرون آمدن از مدرن طول می کشد کمی ناشناخته خارج از بازار" گفت: Christian Fromhertz مدیر عامل شرکت ترایبکا تجارت ، "بنابراین وجود یک زانو حرکت تند و سریع واکنش است که می گذرد با تمام کسانی که نام هایی که باید تحت فشار بوده است." Fromhertz با اشاره به کسانی که سهام به عنوان "کرد."

"من فکر می کنم که چگونه آن را به کار می رویم" گفت: Fromhertz. "نزدیک آنها را وادار به بازگشایی این کشور بیشتر خواهد بود مفید برای 'have-nots و رفتن وجود دارد به سود بیشتر در برخی از 'دارا.'"

دیزنی بسته 7.15% بالاتر در حالی که MGM استراحتگاه بسیج 10.5 درصد. کروز اپراتور کارناوال به دست آورد 15.2%. دلتا و یونایتد ایرلاینز هر دو افزایش بیش از 13٪. Netflix — سهام است که بهره مند از مردم ماندن در خانه — بسته 0.3% پایین تر است.

سهام بانک افزایش یافت گسترده. ولز فارگو شروع به پریدن کرد بیش از 8 ٪ در حالی که بانک آمریکا و سیتی گروپ هر دو بسته بیش از 6 درصد بالاتر است. جی پی مورگان چیس پیشرفته 5.3%.

نظرات از رئیس فدرال رزرو نیز اضافه شده به روند صعودی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: CBS' "60 دقیقه" که "وجود دارد خیلی بیشتر از ما می توانید انجام دهید" برای کمک به اقتصاد است. "ما انجام داده ایم آنچه می تواند ما را به عنوان ما. اما من می گویم که ما از مهمات توسط یک شات طولانی. هیچ, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید با این برنامه های وام است که ما داریم."

بانک مرکزی رهبر همچنین گفت که او "بسیار مطمئن" اقتصاد ایالات متحده خواهد پنجه راه خود را از زمان به عقب برگشت اما هشدار داد که آن را نمی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند تا یک Covid-19 واکسن کامل است.

شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 با کاهش 1.1 درصد و 2.2 درصد در هفته گذشته با دومی اهمیت حیاتی آن بدترین هفته از ماه مارس. داو پایان هفته پایین 2.65% برای سوم آن منفی در هفته چهار و بدترین حالت آن هفته از آوریل 3.

وال استریت را کهنه سرمایه گذاران می گویند سهام می تواند در برای متلاطم تجارت تا زمانی که آن را روشن است که تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد خود نیست ملاقات با قابل خوشه در موارد جدید Covid-19. آخر این هفته اکثر ایالت یا تا حدی یا به طور کامل به پایان رسید مستندات.

"تمرکز بر حرکت رو به جلو خواهد بود در افتتاح, اقتصاد, چگونه می توانید به سرعت آن را باید انجام شود و چگونه با خیال راحت می توانید آن را انجام شود" گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. به همین دلیل کسانی که اطلاعیه ها در "درمانی درمانی درمان و واکسن در حال رفتن به بسیار مهم است."

CNBC Jeff Cox و پتی Domm کمک گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن