داو مجموعه ای برای باز کردن 200 امتیاز بالاتر دادن افزایش coronavirus موارد به عنوان بوئینگ به دست آوردن سهام به

ایالات متحده آتی سهام در روز دوشنبه و حتی به ایالات متحده coronavirus موارد در ادامه به افزایش است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی صعود مورد .75%. حرکت ضمنی باز دست آوردن حدود 200 امتیاز. S&P 500 آتی اضافه 0.5%. Nasdaq-100 آتی پیشرفته 0.15%.

پیش از آن در جلسه داو آتی بود, داد و ستد بیش از 100 امتیاز پایین تر به عنوان واکنش سرمایه گذاران به خونتان coronavirus موارد در برخی از کشورهای خاص بیش از آخر هفته.

سهام Dow-عضو بوئینگ اضافه شده 7.5% در premarket تجارت به عنوان گواهینامه پرواز برای بوئینگ 737 Max مجموعه بودند شروع به دوشنبه. آزمون دیده می شود توسط سرمایه گذاران به عنوان یک گام مهم در بوئینگ بدترین تا کنون شرکت های بزرگ بحران آغاز شد که در ماه مارس سال 2019 پس از دو تصادفات در پنج ماه کشته 346 نفر است.

سرمایه گذاران در انتخاب سهام در امید بیشتر دولت در اقتصاد ادامه خواهد داد به بازگشایی حتی به عنوان برخی از نقاط تا پاپ. خطوط هوایی جنوب غربی شروع به پریدن کرد و پس از گلدمن ساکس به روز رسانی سهام برای خرید از فروش. جنوب غربی افزود 3.2% در premarket تجارت. سهام خرده شکاف و کازینو MGM اقامتگاههای تفریحی را افزایش 5.1 درصد و 1.7 درصد در premarket.

آتی به حال ریزش پیش از آن در premarket جلسه پس از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد بیش از 2.5 میلیون Covid-19 موارد تایید شده اند در ایالات متحده در روز جمعه به تنهایی وجود دارد 45,255 بیشتر موارد گزارش شده از آوردن این کشور هفت روز به طور متوسط به بیش از 41 درصد از هفته قبل.

روز شنبه, فلوریدا, گزارش یک روز رکورد از موارد 9,636. دولت گزارش اضافی 8,577 در روز یکشنبه. این اعداد و ارقام منتشر شد پس از فلوریدا بار دیگر ممنوع نوشیدن در کافه در روز جمعه. تگزاس — دولت دیگر که دیده است رکورد خوشه در coronavirus عفونت — نورد روز جمعه برخی از بازگشایی اقدامات است.

اما برخی مانند تام لی از Fundstrat جهانی مشاوران می گویند که آنها در حال گرفتن آرامش در این واقعیت است که شتاب در عفونت اعداد نیست و در عین حال منجر به افزایش چشمگیر در مرگ و میر.

“در حالی که وجود دارد بسیاری از هشدار دهنده COVID-19 ‘عناوین’ بیش از آخر هفته با اشاره به رکورد مورد’ شماره های روزانه ما و میر نسبت به COVID-19 کاهش یافت و به پایین ترین سطح از 253,” لی گفت: در یک ایمیل به مشتریان.

“و در حالی که بسیاری از آنها تمایل به تبدیل شدن به ‘تمام عیار’ نزولی دوباره ما فکر می کنیم واگرایی در بهداشت و درمان در COVID-19 (موارد در مقابل مرگ و میر) و مدار معکوس نیویورک در نزدیکی اوج خود به ما می گوید” ما ممکن است نزدیک به نقطه ای که مورد شروع به آهسته او اضافه شده است.

Facebook سهام کاهش بیش از 3 درصد در premarket تجاری بیشتر شرکت ها گفت: آنها مکث تبلیغات بر روی آن سیستم عامل است. از جمعه Starbucks, Coca Cola و رکوردهای گینس-پدر و مادر Diageo تمام اعلام کرد آنها را در توقف تبلیغات در رسانه های اجتماعی.

این حرکت دیده می شود به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده در میان تعداد فزاینده ای از شرکت ها به زور سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای سرکوب بیان نفرت و دروغ در سایت های خود و برنامه های. توییتر تضعیف 2.8% قبل از زنگ.

عمده میانگین ارسال شده دومین کاهش هفتگی در سه هفته در روز جمعه. داو کاهش یافته است 3.3% در هفته گذشته در حالی که S&P 500 از دست 2.9%. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.9% در هفته گذشته. روز جمعه شاخص Dow کاهش یافته و بیش از 700 نقطه در حالی که S&P 500 و Nasdaq هر کاهش یافت و بیش از 2.4%.

“ریزشی استدلال برای بازار فعلی است و وسعت است و نه تقویت شده در طول این دوره تحکیم گفت:” اندرو Thrasher بنیانگذار Thrasher تجزیه و تحلیل در یک توجه داشته باشید. “که دلسرد بیشتر سهام را شکسته همراه با شاخص.”

خرمن کوب اشاره کرد 3,150 خواهد شد به یک سطح کلیدی به سازمان دیده بان برای سرمایه گذاران است. “من کمتر علاقه مند در دارایی های پر ریسک تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به آن سطح,” او گفت:.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید