داو افزایش بیش از 200 نقطه در مدرن را واکسن اخبار و گلدمن را فوران چاه نفت در سه ماهه

سهام شروع به پریدن کرد روز شنبه در بازگشت از مثبت واکسن اخبار از مدرن و blowout چهارم از گلدمن ساکس. میانگین ص

توسط ELEMENTORSITE در 25 تیر 1399

سهام شروع به پریدن کرد روز شنبه در بازگشت از مثبت واکسن اخبار از مدرن و blowout چهارم از گلدمن ساکس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 211 امتیاز بالاتر یا 0.8%. S&P 500 به 0.7 درصد و نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.2%. عمده متوسط بودند خود اوج به عنوان آمازون و Netflix بکشد و تمام حروف الفبا تضعیف حداقل 1 درصد.

اطلاعات منتشر شده جدید مجله پزشکی انگلستان نشان داد مدرن را coronavirus واکسن تولید یک "قوی" پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود محاکمه انسان با توجه به تازگی منتشر شده اطلاعات منتشر شده شنبه شب در کارشناسی New England Journal of Medicine.

سهام مدرن رسید 10%. سهام به طور مستقیم به یک اقتصادی بازگشایی شروع به پریدن کرد و پس از واکسن اخبار. آمریکا خطوط هوایی United Airlines رویال کارائیب کروز دریایی با خطوط تمام ظهور بیش از 10٪.

"یک COVID-19 درمان/واکسن یک رویداد دودویی برای بازارهای بسیاری وجود دارد, 'عکس در هدف در بهداشت و درمان جانبی و تنها نیاز به موفقیت گفت:" تام لی بنیانگذار و رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران در توجه داشته باشید. "وجود انبوهی از پول نقد دیده می شود در صندوق های تامینی, ماکرو, وجوه, وجوه متقابل و سرمایه گذاران فردی. اگر هم از بهداشت و درمان داده ها همچنان به حمایت از برخی از مرتب کردن بر اساس از درمان تمرکز بر روی 're-بسته شدن' در نهایت از بین میرود."

چندین ایالت از جمله کالیفرنیا مجبور به عقب بازگشایی اقدامات به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا در مجموع بیش از 3.4 میلیون نفر و مرگ و میر پیشی گرفته اند 136,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

درآمد نجومی ادامه داد: پس از گلدمن ساکس در گزارش سه ماهه اعداد است که به راحتی ضرب و شتم تحلیلگر انتظارات. این شرکت نتایج رانده شدند با 93 درصد افزایش در تجارت درآمد. گلدمن سهام بسیج بیش از 3 درصد است.

بانک درآمد شده بود, مخلوط شده منتهی به چهارشنبه. جی پی مورگان چیس گزارش روز سه شنبه بهتر از حد انتظار در سه ماهه نتایج در پشت یک خروش عظیم در تجارت درآمد. در ضمن ولز فارگو دچار 2.4 میلیارد دلار از دست دادن و کاهش سود خود را 10 سنت در هر سهم.

اپل باعث شد تا دستاوردهای شنبه افزایش 1.6% پس از, اتحادیه اروپا, دادگاه لغو یک سال 2016 کمیسیون اروپا برای این غول تکنولوژی به پرداخت 15 میلیارد دلار در مالیات است.

سهام به پایان رسید و روز فرار جلسه در یک یادداشت بالا با داو پریدن بیش از 500 امتیاز برای پست بهترین روز خود در دو هفته. S&P 500 با افزایش 1.3 درصد تقویت شده توسط ادواری نام حساس به بهبود اقتصادی. فناوری های سنگین نزدک underperformed برای دومین روز افزایش 0.9% به عنوان تجمع عظیم در تکنولوژی آهسته.

—CNBC جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن