داو جهش بیش از 300 امتیاز معافیت بالاتر از 25000 عنوان تجمع سهام برای دومین روز

سهام به شدت افزایش یافت برای دومین روز چهارشنبه در خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد است.میانگین صنعتی داو جونز

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

سهام به شدت افزایش یافت برای دومین روز چهارشنبه در خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 336 امتیاز بالاتر یا 1.4 درصد. S&P 500 به حدود 1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.2%.

کارناوال Corp. سهام شروع به پریدن کرد 9.1% در حالی که ایالات خطوط هوایی اضافه شده نزدیک به 10%. جی پی مورگان چیس شد تا 6 درصد در حالی که سیتی گروپ پیشرفته 7.3%. سهام که بهره مند از مردم در خانه ماندن تلاش روز چهارشنبه با زوم تصویری و Netflix حذف 4 درصد و 1.2 درصد بود.

"بازار شده است ساخت یک V-الگوی صعودی و شده است وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید که در اطراف ما هستند اما فقط در حال حاضر شروع به دیدن برخی از شواهد در داده عطف" گفت: Michael دردا MKM شرکای ارشد بازار استراتژیست و اقتصاددان ارشد. "برخی از بهتر از حد انتظار مسکن شماره. به عنوان بازگشایی می شود در جریان تقریبا همه کشورها در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن فعالیت های گزاف گویی کردن از سطوح بسیار پایین است."

روز چهارشنبه وام مسکن بانکداران انجمن گزارش ششم راست هفتگی افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی. آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که فروش خانه های جدید در ماه آوریل در صدر تخمین می زند. فروش جدید آمریکا در خانه های تک خانواری افزایش 623,000 ماه گذشته, ضرب و شتم برآورد 490,000 با توجه به داو جونز.

تمام 50 ایالت در ایالات متحده بازگشایی اقتصاد خود را تا حدی. در روز سه شنبه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت اجازه می دهد تیم های ورزشی حرفه ای برای از سرگیری تمرین و مسابقات است.

"برای اولین بار در این بحران ما در حال بمباران, خبر خوب" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. "S&P 500 در نهایت می شکند بالاتر از آن 200 روز میانگین متحرک (3000)" و "بیشتر واکسن جدید مواد مخدر نگاه امیدوار کننده است."

وال استریت در حال آمدن است خاموش عظیم تجمع روز سه شنبه که دیدم S&P 500 به طور خلاصه شکست بالای 200 روز میانگین متحرک برای اولین بار از اوایل ماه مارس. دستاوردهای آن پس از شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن.

دستاوردهای آن در سمت چپ S&P 500 تا بیش از 36 درصد از آن روزانه کم مجموعه در 23 مارس. اما سهام های اخیر قدرت — هفته گذشته شاخص Dow آن بهترین هفته از اوایل ماه آوریل — هنوز هم برگ داو پایین بیش از 12% در سال 2020 است. S&P 500 است 7.4% در سال و فناوری سنگین نزدک است تا بیش از 4 درصد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن