داو جهش 350 امتیاز در سومین روز از سود به عنوان داده ها نشان می دهد اقتصاد این است که دوره نقاهت بعد از coronavirus

سهام به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه در بازگشت از بهتر از حد انتظار آمارهای اقتصادی که تقویت خوش بینی بیش ا

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

سهام به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه در بازگشت از بهتر از حد انتظار آمارهای اقتصادی که تقویت خوش بینی بیش از بازیابی از coronavirus-چراغ خاموش شدن ناگهانی.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 350 امتیاز یا 1.4 درصد. S&P 500 به 1.1% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.6%. روز چهارشنبه به دست آوردن قرار دادن داو در سرعت خود را برای سومین دوره متوالی به دست آورید.

Nasdaq 100 شاخص که آهنگ 100-بزرگترین غیرمالی شرکت ها در شاخص Nasdaq Composite شد و کمتر از 0.5 درصد از آن رکورد مجموعه Feb. 19. این شاخص بسیج 42.6 درصد از روزانه کم مجموعه در 23 مارس. کسانی که دستاوردهای ارائه شده در بخش بزرگی از سهام است که بهره مند از مردم ماندن در خانه و با توجه به کوروناویروس. این Invesco QQQ اعتماد — که آهنگ Nasdaq 100 — معامله 0.4% بالاتر است.

ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گزارش بخش خصوصی کاهش یافت و دیگر 2.76 میلیون در ماه مه. ADP تعداد به مراتب کمتر از 8.75 متر تخمین می زنند. دلیل گسترده اختلاف روشن نشد. داده ها از موسسه مدیریت عرضه نشان داد که ایالات متحده در بخش خدمات قرارداد کمتر از حد انتظار بازگشت از 11 سال از طریق.

"سهام خاموش برای شروع بسیار خوب در ماه ژوئن گفت:" گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید. "به دنبال گذشته برخی از پاک کردن موانع ریسک دارایی در ادامه به حرکت رو به جلو خاموش و دوباره روشن تر از روز بازگشایی اقتصاد و تریلیون ها در نقدینگی."

S&P 500 است تا بیش از 1% تا کنون در ماه ژوئن آوردن به دست آوردن آن از آن همه گیر کم در ماه مارس به بیش از 40 درصد است.

سهام آماده برای بهره مندی از اقتصاد بازگشایی رز گسترده در روز چهارشنبه. آمریکایی دلتا و یونایتد ایرلاینز همه را به دست آورد بیش از 2٪. جی پی مورگان چیس ولز فارگو و بانک مرکزی آمریکا نیز صعود حداقل 2.9% هر.

در ضمن سهام شرکت ها که رسید در طول سختگیرانه تر stay-at-home سفارشات عقب مانده. آمازون نیز با کاهش 0.1% و Netflix تضعیف 0.9 درصد بوده است. زوم تصویری و Shopify کاهش یافته است 1.1% هر.

قیمت طلا در معاملات آتی — سنتی پناهگاه امن برای سرمایه گذاران همراه با Treasurys — کاهش بیش از 2 ٪ به $1,697.40 در هر اونس رسید. عملکرد وزارت خزانه داری شروع به پریدن کرد به هل دادن قیمت پایین تر است. 10 سال عملکرد خزانه داری داد و ستد بیش از 7 واحد بالاتر در 0.75%.

روز سه شنبه سهام افزایش یافت به عنوان خوشبینی در اطراف بازگشایی کسب و کار را تحت الشعاع قرار نگرانی در مورد همه گیر جهانی ایالات متحده-چین تجارت تنش ها و در سراسر کشور تظاهرات. در سراسر کشور تظاهرات بودند تا حد زیادی آرام در شب سه شنبه.

"با وجود مسائل مختلف از اهمیت ملی, شورش, چینی, روابط مداوم و همه گیر — بازار سهام در درجه اول با تمرکز بر روی یک چیز: راه اندازی مجدد ایالات متحده و جهانی فعالیت های اقتصادی" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC.

"گسترده تر در بازار سهام (به عنوان مثال سهام درپوش کوچک, ادواری, بخش بین المللی بازارهای سهام و بازارهای سهام در حال ظهور) است که به طور فزاینده شرکت بیشتر pronouncedly در این تجمع نشان می دهد که رکود اقتصادی پایان" Paulsen اضافه شده است.

وارتون پروفسور جرمی سیگل گفت: بازار سهام رالی هنوز هم بیشتر برای رفتن به لطف حمایت گسترده از فدرال رزرو.

"من فکر می کنم این تجمع بیشتر به رفتن. آن را تا به تمام کسانی که شک وجود دارد اما این نقدینگی که بانک فدرال ارائه شده است که من فکر می کنم نخست تعیین کننده" Siegel " در CNBC "بسته شدن بل."

در حالی که سهام تا حد زیادی شانه ای بالا انداخت ناآرامی در سراسر کشور فدرال و دولت های محلی در حال اقدام است. شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو را به اعمال حکومت در تلاش برای دفع جرم کرده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب او را از استقرار نظامی اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب