داو آتی افزایش 100 امتیاز به عنوان وال استریت تلاش می کند برای بازیابی از بدترین حالت آن بعد از ماه مارس

ایالات متحده آتی سهام بيشتر از پنج شنبه شب پس از رشد نگرانی از تجدید حیات در coronavirus موارد ارسال قیمت سهام

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399

ایالات متحده آتی سهام بيشتر از پنج شنبه شب پس از رشد نگرانی از تجدید حیات در coronavirus موارد ارسال قیمت سهام انداخت.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 105 امتیاز بالاتر یا 0.4%. S&P 500 آتی به دست آورد 0.4% در حالی که Nasdaq-100 آتی پیشرفته 0.3%.

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq همه ضبط شده خود را به یکی از بزرگترین روز ضرر و زیان از اواسط ماه مارس ارسال ضرر و زیان از حداقل 5.3%. پنج شنبه کاهش قرار داده و عمده به طور متوسط در سرعت خود را برای بزرگترین زیان هفتگی از ماه مارس 20, زمانی که همه آنها کاهش یافته و حداقل 12%.

کسانی که ضرر و زیان پس از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است در ایالات آریزونا کارولینای جنوبی و تگزاس به عنوان آنها همچنان خود را بازگشایی روند. هنوز وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC Jim Cramer آمریکا نمی تواند خاموش کردن اقتصاد است.

به طور کلی بیش از 2 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

سهام شده بود پاره بالاتر قبل از این هفته به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند از چشم انداز اقتصاد دوره نقاهت به عنوان ایالات متحده و کشورهای برطرف قرنطینه اقدامات است.

"ما تا به حال مستقیم رفته تا بیش از 30 درصد بدون واقعی فروش, بنابراین شما با توجه به یک, و من فکر نمی کنم این بدترین چیز در جهان" گفت: JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade. "همانطور که بیشتر کشورهای عقب بر گردیم به سوال می شود: آیا آنها رفتن به سطح شیب دار بالا به اندازه کافی سریع لطفا به دیوار و خیابان ؟ آنچه که شما شاهد آن خواهید بود برای انجام این کار است."

با وجود پنجشنبه فروش در S&P 500 و Dow باقی مانده بیش از 37 درصد بالا روزانه در سطح پایینی رسیده مارس 23. بسیاری از کسانی که دستاوردهای رانده سهام که سود از اقتصاد بازگشایی از جمله خطوط هوایی خطوط کروز و خرده فروشان.

"برخی از این سهام ممکن است بدست جلوتر از چوب اسکی روی خود گفت:" Kinahan. "هنگامی که شما دیدن برخی از شرکت های هواپیمایی که قیمت در سطح آنها قبل از این همه زمانی آغاز شد که آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام 60 درصد از کسب و کار خود را فقط معنی ندارد."

آمریکایی دلتا و ایران به پایان رسید و پنج جلسه را بیش از 20 درصد برای هر یک از این هفته در حالی که غرب از دست داده است 14%. بانک ها از جمله جی پی مورگان چیس سیتی گروپ ولز فارگو و بانک مرکزی آمریکا — که رسید در میان انتظارات از بهبود فعالیت های اقتصادی — در حال تمام کردن بیش از 12 درصد برای این هفته است.

ضریب اطمینان مصرف کننده داده ها همراه با آخرین متحده واردات و صادرات اعداد برای انتشار برنامه ریزی شده صبح جمعه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن