داو آتی تجمع 700 امتیاز پس از گزارش می گوید جلعاد مواد مخدر نشان دادن اثربخشی در برابر coronavirus

ایالات متحده آتی سهام نیز در روز پنج شنبه شب پس از گزارش گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان دادن اثربخشی در د

توسط ELEMENTORSITE در 29 فروردین 1399

ایالات متحده آتی سهام نیز در روز پنج شنبه شب پس از گزارش گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان دادن اثربخشی در درمان coronavirus. این حرکت با اشاره به پرش برای بازار سهام در روز جمعه.

میانگین صنعتی داو جونز آتی شد تا 765 امتیاز و یا در حدود 3.3 درصد. S&P 500 آتی به دست آورد 2.9% در حالی که نزدک 100 آتی شد تا 2.1%.

جلعاد سهام افزایش یافت 14 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از آمار خبری گزارش داد که بیمارستان شیکاگو درمان کروناویروس مبتلا به Remdesivir در یک محاکمه شد و دوره نقاهت بعد به سرعت از علائم شدید. انتشار با ذکر یک تصویری از آن به دست آمده که در آن محاکمه نتایج مورد بحث قرار گرفت.

"این واضح است که خبر خوبی است. البته ما شنیده ایم چند قطعه دیگر از اخبار خوب مثل این تازگی و آنها نمی تابه-را به عنوان به خوبی به عنوان مردم امیدوار بود گفت:" مت Maley رئیس استراتژیست بازار در Tabak میلر در یک ایمیل. "سوال بزرگ این است که آیا آن را به اندازه کافی برای کمک به اقتصاد 're-open' با سرعت بیشتری از مردم در حال فکر کردن در حال حاضر."

گفت: "برای من مسئله مهم این است که اشتغال" Maley اضافه شده است. "اگر اقتصاد می تواند گزاف گویی به سرعت به اندازه کافی برای گرفتن نرخ بیکاری به پایین و تک رقمی به سرعت است که رفتن به بسیار صعودی."

مطالعات دیگر نشان داده اند Remdesivir به عنوان یک درمان موثر در برابر coronavirus. با این حال آنها شده اند و کوچکتر در مقیاس.

"یک درمان موثر است که یک معامله بزرگ خواهد بود و ایجاد یک مسیر برای باز کردن اقتصاد و رزومه معمولی 'فعالیت های اجتماعی' راه زودتر از واکسن گفت:" تام لی رئیس تحقیقات در Fundstrat جهانی مشاوران. "درمان امن تر است و بیشتر مقیاس پذیر به دلیل آن است که تنها با توجه به افرادی که نیاز به درمان می شود."

بوئینگ سهام نیز شروع به پریدن کرد و در حدود 7% بعد از هواپیما ساز گفت: این امر از سرگیری تولید در منطقه سیاتل در اوایل مارس 20.

سهام سقوط از بالاترین رکورد در ماه فوریه به بازار خرس یک ماه بعد از آن به عنوان گسترش coronavirus roiled تمایلات بازار و چشم انداز اقتصادی.

بیش از 2 میلیون نفر تایید شده اند در سراسر جهان از جمله بیش از 650,000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. دولت از مردم خواست در خانه بمانند و به طور قطع اقتصاد جهانی است.

با این حال بازار سهام است بسیج از مارس 23 عنوان جدید کروناویروس موارد در آمریکا و سراسر جهان نشان داد نشانه هایی از plateauing. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما کارشناسان می گویند این منحنی دارای پهن و اوج ... پشت سر ما." او همچنین با صدور دستورالعمل برای باز کردن بخش هایی از ایالات متحده

از اواخر ماه مارس شاخص S&P 500 شروع به پریدن کرد بیش از 25% در حالی که شاخص Dow به دست آورده است 26.6% در آن زمان. سهام نیز افزایش پس از فدرال رزرو نرخ بهره صفر و تثبیت بازارهای اعتباری در حالی که کنگره با تصویب طرح محرک اقتصادی.

برای مطمئن شود, شیوع این بیماری در حال حاضر برخورد یک ضربه به اقتصاد است. در چهار هفته حدود 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. خرده فروشی ارسال شده در ماه گذشته خود را بزرگترین سقوط در ضبط.

برخی از سرمایه گذاران نیز گفت که اخبار موثر در درمان یا واکسن مورد نیاز خواهد بود برای سهام به کوه پایدار گشت.

"اگر آن را موثر در نگه داشتن کسی که از ابتلا به ویروس و یا به احتمال بیشتر به سادگی کاهش شدت آن خواهد بود که یک تعویض بازی و [خواهد] اجازه می دهد که اقتصاد به راه اندازی مجدد هر دو به سرعت بیشتر و بیشتر به طور کامل گفت:" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه مورد Remdesivir گزارش دادگاه.

—CNBC یون Li, Pippa استیونس و تام Franck کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب