داو آتی نقطه به باز کردن دست آوردن نزدیک به 200 امتیاز جلوتر از بانک فدرال تصمیم

آتی سهام رز در اوایل معاملات صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از فدرال رزرو در مسیر آ

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399

آتی سهام رز در اوایل معاملات صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از فدرال رزرو در مسیر آینده نرخ بهره با بازگشایی تدریجی از اقتصاد در چشم.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز معامله 144 امتیاز بالاتر دلالت شنبه باز کردن کسب 193 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به چهارشنبه باز کردن دستاوردهای این دو شاخص.

همه چشم خواهد شد در سیاست پولی فدرال ریزرو تصمیم گیری در 2 p. m. ET چهارشنبه. سرمایه گذاران خواهد شد و نگاه به بانک مرکزی بیانیه و رئیس جروم پاول مجازی کنفرانس مطبوعاتی برای سرنخ در مورد چگونه نرخ بهره ماندن نزدیک به صفر به عنوان اقتصاد به دنبال ظهور از coronarivirus بحران است.

"این به نظر نمی آید مانند فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ بهره فراتر از 0% تا به خوبی گذشته این بیماری همه گیر است که ما فکر می کنیم ممکن است در اطراف 2023" گفت: جیم کارون از استراتژی های کلان جهانی در مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری. "بازار قیمت گذاری بهبودی شروع می شود که در Q3 اما گسترده تنوع و ما نیاز به تغذیه به ورودی آن است."

در حالی که هیچ کس انتظار هر گونه تغییر به آن نرخ بهره فدرال رزرو به طور بالقوه می تواند تنظیم میزان ذخایر بانک و اعلام خرید دارایی هدفمند به سمت پایین رانندگی در دراز مدت نرخ.

یکی دیگر از بازار بزرگ کاتالیزور در روز چهارشنبه خواهد بود خواندن در تولید ناخالص داخلی واقعی در 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز هوا در ایالات متحده رشد اقتصادی 3.5 درصد در سه ماهه اول به عنوان همه گیر مختل فعالیت های اقتصادی. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده رشد 2.1 درصد در سه ماهه چهارم.

سهام کمی کاهش یافت و در روز سه شنبه به عنوان یک اسلاید در مگا-کلاه tech سهام تحت فشار قرار دادن بازار گسترده تر. S&P 500 به پایان رسید روز 0.5% پایین تر اما سهام معیار است که هنوز هم بیش از 10 درصد در این ماه به تنهایی.

امکان بازگشایی اقتصاد به زودی افزایش مناطق از بازار بود که ضربه سخت. خرده فروشان بازگشت به شدت با Simon Property Group و کول پریدن 10.7 درصد و 6.7 درصد بود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه آمریکا را "بسیار زود" اجرای پنج میلیون coronavirus آزمون در روز است. تعداد ترین آزمون های کشور اجرا شد 314,182 در آوریل 22, با توجه به Covid پیگیری پروژه. عدم تست باقی مانده است یک مانع برای بسیاری از کشورهای مشتاق به بازگشایی برای کسب و کار.

در ضمن فصل درآمد باقی مانده در تمرکز با بوئینگ گزارش خود را در سه ماهه اول نتایج قبل از زنگ افتتاحیه در روز چهارشنبه. Facebook تسلا و مایکروسافت در مجموعه ای به رها کردن درآمد پس از زنگ.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن