داو آتی اشاره به افتتاح افت بیش از 100 امتیاز

آتی سهام معکوس در اوایل معاملات صبح پنج شنبه که قیمت نفت منعکس کردن خود را پایین زیر بی سابقه ای رفتن.آتی در م

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

آتی سهام معکوس در اوایل معاملات صبح پنج شنبه که قیمت نفت منعکس کردن خود را پایین زیر بی سابقه ای رفتن.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز سقوط 113 امتیاز بنحوی باز قطره در حدود 164 امتیاز. S&P 500 آتی و نزدک آتی نیز با اشاره به کاهش پنج شنبه باز می شود برای شاخص.

پیش از آن در جلسه داو آتی به حال به طور خلاصه اشاره به افتتاح کاهش حدود 350 امتیاز.

بیشتر به طور فعال معامله نفت قرارداد دوباره با 1.13%. این قرارداد ممکن است که باعث شده روز دوشنبه فروش سهام با یک, عجیب و غریب, حرکت زیر صفر به منفی قیمت ریختن زودتر سود و بازگشت به قلمرو منفی.

IBM تضعیف 3.08% در گسترش تجارت پس از شرکت در گزارش 3.4% کاهش درآمد در سه ماهه اول از یک سال پیش میان گسترش coronavirus. Coca-Cola, Netflix و Chipotle در عرشه به گزارش درآمد در روز سه شنبه.

سهام کاهش یافته و روز دوشنبه برای شروع یکی دیگر از احتمال فرار در هفته با داو سقوط نزدیک به 600 امتیاز به عنوان بی سابقه ای سقوط قیمت نفت وزن در تمایلات سرمایه گذار. وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل سقوط کرد بیش از 100% به حل و فصل در منفی $37.63 در هر بشکه برجسته چقدر تقاضا سقوط کرده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هنوز معیار بین المللی نفت خام برنت و ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد هر دو هنوز هم بالاتر از 20 دلار در هر بشکه رسید. ژوئن قرارداد که کاهش 18 درصد به حل و فصل در $20.43 در دوشنبه بهتر است بازتابی از واقعیت در بازار نفت است.

در اواخر روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده برای محافظت از مشاغل "در این حمله از نامرئی دشمن." میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید ثبت برای مزایای بیکاری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر نمی ارائه جزئیات در چه نظم مستلزم.

اوایل روز دوشنبه مجلس سنا موفق به رسیدن به یک توافق در آینده بسته به نجات اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی ویران شده توسط جهانی همه گیر. اما یک رای است تا به عنوان به زودی به عنوان بعد از ظهر سه شنبه به پر کردن یک کلید کوچک کسب و کار کمک برنامه.

سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر coronavirus همه گیر کشور و برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است. علائم ظهور کرده اند که نیویورک گذشته بدترین شیوع آن. گرجستان روز دوشنبه نورد تهاجمی برنامه ای برای بازگشایی دولت, اقتصاد, تماس, برای بسیاری از کسب و کار به بازگشایی درهای خود را به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

سهام خود لذت می برد اولین back-to-back هفتگی سود از اوایل فوریه به عنوان سرمایه گذاران رشد بیشتر خوش بینانه است که همه گیر است و تورم. S&P 500 در حال حاضر حدود 17 درصد از آن رکورد در فوریه. 19 برش حدود نیمی از ضرر و زیان خود را در طول coronavirus فروش.

"نوسانات بازار باقی می ماند شدید به تغییرات تن از اخبار درایوهای تغییرات چشمگیر در تمایلات سرمایه گذار گفت:" علامت گذاری هاکت در سراسر کشور رئیس تحقیقات سرمایه گذاری. "بازار بسیج به شدت در هفته گذشته در امیدواریم که که بدترین شیوع پشت سر ما. این خوش بینی است که به احتمال زیاد به صورت headwinds به بازگشایی اقتصاد به عنوان یک بحث شدید."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب