داو آتی اشاره به 300 نقطه در به دست آوردن باز به عنوان نزدیک تماشا شغل گزارش بافندگی

سهام ایالات متحده در آینده به شدت بالاتر اوایل جمعه با سرمایه گذاران انتظار از نزدیک تماشا آمریکا ماهانه شغل گ

توسط ELEMENTORSITE در 16 خرداد 1399

سهام ایالات متحده در آینده به شدت بالاتر اوایل جمعه با سرمایه گذاران انتظار از نزدیک تماشا آمریکا ماهانه شغل گزارش.

میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز افزایش حدود 300 امتیاز در باز است. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به جامد دستاوردهای اولیه.

روز پنج شنبه در S&P 500 و Nasdaq Composite با هر جامعی چهار روز رگه برنده در حالی که داو eked از کوچک به دست آورید. Nasdaq-100 شاخص به طور خلاصه لمس یک رکورد قبل از نورد بیش از نزدیک به بیش از 0.7 درصد پایین تر است.

وال استریت را کاهش برای اولین بار در ماه ژوئن پس از یک گزارش نشان می دهد این افزایش غیر منتظره در ادامه تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است. مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت همچنین افزایش بیش از حد انتظار است.

با وجود پنج شنبه کاهش عمده به طور متوسط بودند هنوز هم در سرعت به پست جامد هفتگی داشت. شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq Composite با همه تا حداقل 1.3% هفته به تاریخ. Nasdaq-100 به دست آورده بودند 0.8% این هفته از طریق پنج شنبه ،

"اقتصاد و بازار سهام به طور کلی نقل مکان کرد و در همان جهت در طول زمان هر چند به ندرت در قفل گام" گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد در یک توجه داشته باشید. "خلیج فارس بین زمان عناوین وال استریت (بهترین 50 روز تجمع تا کنون S&P 500) و خیابان اصلی (یکی در چهار کارگران آمریکایی در حال حاضر زمینه برای مزایای بیکاری) به نظر می رسد فوق العاده تر از حد نرمال است."

"در حالی که به دنبال در گذشته زمان درد و امید است که از این لحظات از عدم قطعیت یک مسیر بیشتر امیدوار آینده (و قوی تر مشارکت اقتصادی) ظهور خواهد کرد" گفت: Delwiche.

شغل گزارش پیش رو

معامله گران در انتظار گزارش وزارت کار آخرین شغل گزارش که قرار است روز جمعه از ساعت 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار بیش از 8 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه مه در حالی که نرخ بیکاری افزایش یافت و به حدود 20 درصد است.

که کاهش می آیند پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"نگرانی اصلی ما این است که ریسک دارایی آماده برای یک کلاسیک خرید-به-شایعه فروش واقع لحظه صرف نظر از واقعی NFP چاپ" گفت: Ian Lyngen سر از ایالات متحده نرخ استراتژی در BMO Capital Markets. "اگر ADP نشان میدهد به طور دقیق در foretelling کمتر چشمگیر نسبت به اجماع دست دادن شغل در طول ممکن است چنین رویدادی می تواند به راحتی به عنوان رد 'قیمت' و پس از یک دور از سود در نظر گرفتن نتیجه قرار دادن فشار رو به پایین در خطر پیش از تعطیلات آخر هفته است."

اطلاعات وارد شده توسط ADP و مودی تجزیه و تحلیل نشان داد که بخش خصوصی در کاهش 2.76 میلیون در ماه گذشته. که بسیار کمتر از 8.75 میلیون رها که پیش بینی شده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب