داو آتی کمی تغییر به عنوان شاخص تلاش می کند برای پنجمین مستقیم بعد از سود

یک فرد پیاده در وال استریت توقف مترو در شهر نیویورک است.آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژآتی سهام بودن

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

یک فرد پیاده در وال استریت توقف مترو در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آتی سهام بودند کمی تغییر در شبانه معاملات روز چهارشنبه به عنوان درآمد نجومی می شود در جریان دادن به سرمایه گذاران یک تصویر واضح تر از سلامت کلی شرکت های بزرگ امریکا است.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز رز 4 امتیاز با اشاره به 20 نقطه به دست آوردن در پنجشنبه باز است. S&P 500 آتی کاهش یافت 0.04% در حالی که نزدک 100 آتی تضعیف 0.4%.

سرمایه گذاران خواهد مانیتور دسته ای دیگر از شرکت های بزرگ کسب نتایج در روز پنج شنبه و از جمله از بانک مرکزی امریکا و مورگان استنلی.

درآمد نجومی لگد کردن در روز دوشنبه و تا کنون نتایج از آمریکا برای بزرگترین بانک ها مخلوط شده اند. گلدمن ساکس به راحتی ضرب و شتم انتظارات هنگامی که آن را سود گزارش شده در چهارشنبه کمک کرد با 93 درصد افزایش در تجارت درآمد. جی پی مورگان چیس همچنین گزارش بهتر از حد انتظار نتایج در حالی که ولز فارگو ارسال شده 2.4 میلیارد دلار از دست دادن و کاهش سود خود را 10 سنت در هر سهم.

Johnson & Johnson چارلز شواب ابوت آزمایشگاه و domino's Pizza نیز گزارش قبل از بازار باز می شود در روز پنج شنبه در حالی که سرمایه گذاران خواهد بود برای تماشای Netflix بکشد درآمد سه ماهه دوم گزارش پس از زنگ.

ژوئن فروشی شماره نیز منتشر خواهد شد در روز پنج شنبه با اقتصاددانان نظرسنجی داوجونز انتظار 5.2% پرش به اقتصاد ادامه داد: برای بازگشایی شده است. ممکن است 17.7% افزایش منفجر گذشته برآورد شد و بزرگترین خواندن رکورد.

سهام به پایان رسید و روز چهارشنبه جلسه بالاتر سوخت اخبار مثبت در مورد یک پتانسیل coronavirus واکسن نیز به عنوان قوی درآمد نتایج حاصل از گلدمن ساکس. داو رز 227.51 امتیاز یا 0.9% در چهارمین مستقیم مثبت جلسه. 30-شاخص سهام عبور در بالای 27,000 علامت برای اولین بار در بیش از یک ماه اگر چه آن را قادر به نگه دارید که سطح را به پایان, به پایان رسید و جلسه در 26,870.10.

S&P 500 با افزایش 0.9% در حالی که نزدک کامپوزیت بود نسبت underperformer افزایش 0.5%. فناوری سنگین شاخص وزن با ضعف در سهام بزرگ با تکنولوژی. آمازون تضعیف بیش از 2 ٪ در حالی که Netflix, مایکروسافت و الفبای همچنین در بسته قرمز به عنوان سرمایه گذاران چرخش از این نام و به بخش هایی که به حساس ترین اقتصاد را بازگشایی مانند کروز اپراتورهای خط.

سهام مدرن به پایان رسید جلسه 6.9 درصد بالاتر پس از اطلاعات منتشر شده توسط New England Journal of Medicine نشان داد این شرکت coronavirus واکسن تولید یک "قوی" پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود بشر محاکمه.

نروژی کروز خط و رویال کارائیب هر یک شروع به پریدن کرد بیش از 20% در روز چهارشنبه در حالی که کارناوال Corp. بسته 16.2% بالاتر است.

با چهار دست آوردن شاخص S&P 500 در حال حاضر کمتر از 5 درصد دور از دوره نقاهت آن مه تمام زمان بالا, سطح, اگر چه برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که این تجمع اجرا شده است بیش از حد, بیش از حد سریع را با توجه به تمام این ابهامات که در بازار باقی می ماند.

"ما نه از جنگل هستند و هنوز دور از بازگشت به قبل از COVID-19 سطح اقتصادی گفت:" مقابله فیشر رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در, استراتژیک ثروت همکاران.

"بازار است که نیاز به بهداشت و درمان راه حل به عنوان اقتصاد بود مجبور به تعطیل برای بهداشت و درمان یک موضوع است. تا کنون ما تا به حال کمک مالی و پولی برای این مشکل است. تا زمانی که پزشکی واقعی درمان یافت این بازار باقی خواهد ماند فرار," او اضافه شده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب