داو آتی پرش 200 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد بازگشایی نفت همچنان رگه برنده

ایالات متحده آتی سهام بيشتر در اوایل معاملات صبح روز چهارشنبه پس از دو مثبت جلسات در بازارهای سهام.

داو آتی شد تا در مورد 0.9% و نشان داد افتتاح دستاوردهای بیش از 200 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز تا حدود 0.9 درصد بوده است.

قیمت نفت به دست آورد و برای ششمین مستقیم روز ثبات در بازار است که سقوط به منفی قیمت در ماه گذشته. سهام انرژی مانند آپاچی و ماراتن نفت بودند در میان premarket برندگان.

سهام که به نفع ایستاده از بازگشایی اقتصاد نیز بالاتر در premarket چهارشنبه. شکاف سهام افزایش یافت 3.6%. شرکت های هواپیمایی و خطوط کروز بالاتر است.

حرکت آمد و به عنوان سرمایه گذاران وزن عواقب ناشی از رشد تعداد متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در دو هفته اول ماه مارس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که روز سه شنبه “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ” از coronavirus اما استدلال کرد که بازگشایی کسب و کار نیز هزینه مردم جان خود را در راه های دیگر مانند استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

در روز سه شنبه شاخص Dow Jones Industrial Average با صعود 133 امتیاز بعد از اینکه تا 419 امتیاز در بالای آن روز. S&P 500 با افزایش 0.9% و فناوری سنگین نزدک کامپوزیت به دست آورد 1.13%. بزرگ کلاه تکنولوژی شرکت های مایکروسافت و اپل و Facebook — اضافه شده به های اخیر خود قدرت است.

آن سه tech سهام بودند تا در premarket شنبه دوباره.

“بازار است که با بهره گیری از اقتصاد باز البته در یک مرحله به مرحله در برنامه اما که بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال باز شدن” کوئینسی Krosby ارشد بازار برای استراتژیست مشخصاتش مالی گفت: CNBC. “اعداد در شرایط جدید موارد باقی می ماند در یک سطح می کند که در این نقطه نشان می دهد که باز باعث شده است موارد به افزایش است.”

سریع گسترش coronavirus — که inflected حداقل 1.1 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 70,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه دیده است و درست از اخبار مورد در ایالات متحده

کالیفرنیا اجازه خواهد داد لباس فروشگاه کتابفروشی ها و مغازه های گل به بازگشایی برای منظقه وانت در اسرع وقت جمعه در حالی که نیویورک قصد دارد به سهولت محدودیت در تولید کنندگان ساخت و ساز و خرده فروشان را انتخاب کنید در هفته آینده.

در حالی که ایالات متحده سهام مثبت بسته شدند روز سه شنبه اما به خوبی خود را در اوج پس از از دست دادن بخار در آخرین ساعت معاملات. فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida گفت: بیشتر سیاست حمایت خواهد شد نیاز از بانک مرکزی و دولت برای حمایت از بازار و اقتصاد است.

یک گزارش در بخش خصوصی از ADP در روز چهارشنبه انتظار می رود که 22 میلیون شغل از دست رفته در ماه آوریل به گفته اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

“سوال خواهد بود اگر بازار به سرعت در حال حرکت با سرعتی بیش از حد به عنوان ما می بینیم این سرگیری علاقه سهام,” Krosby اضافه شده است. “اما در حال حاضر بازار از سرگیری حرکت به سمت جذب ضعیف تر اقتصادی اما اساسا در تلاش برای فراتر از برای دیدن اینکه آیا یا نه اقتصاد می تواند باز در بیشتر سرعت.”

قیمت نفت بسیج 20 درصد در سه شنبه پنجم آن-راست بعد از دستاوردهای سوخت خوشبینی در اطراف یک چشم انداز مثبت در تقاضا در سراسر جهان به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است.

سهام را تکان داد خاموش ضعیف تر درآمد. دیزنی گزارش 58 درصد افت در فروش از پارک و کروز است اما انتظار می رود برای افزایش تعامل در آن به تازگی راه اندازی خدمات جریان دیزنی+. سهام این غول رسانه علامت پایین در اوایل معاملات.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de