داو آتی پرش 200 امتیاز به عنوان گشت همچنان هواپیمایی به دست آوردن در بازگشایی خوشبینی

ایالات متحده آتی سهام بيشتر از اوایل روز دوشنبه ساختمان در هفته گذشته را تیز سود در خوش بینی بیش از اقتصاد باز

توسط ELEMENTORSITE در 19 خرداد 1399

ایالات متحده آتی سهام بيشتر از اوایل روز دوشنبه ساختمان در هفته گذشته را تیز سود در خوش بینی بیش از اقتصاد بازگشایی.

میانگین صنعتی داو جونز آینده افزایش 216 امتیاز و یا 0.8%. حرکت ضمنی باز دست آوردن حدود 200 امتیاز. S&P 500 آتی شروع به پریدن کرد 0.5%. Nasdaq-100 آتی بودند 0.1%.

سهام وابسته به بازگشایی اقتصاد led دستاوردهای یک بار دیگر در premarket تجارت. خطوط هوایی خرده فروشان و خطوط کروز بالاتر است. متحد شد تا 10 درصد است. Kohl's اضافه 6%. سهام کارناوال Corp. شد تا بیش از 16 درصد است.

داو رسید 6.8% در هفته گذشته در حالی که S&P 500 با افزایش 4.9%. شاخص Nasdaq Composite با صعود 3.4% و بسته در سطح رکورد برای اولین بار پس از فوریه. 19. فناوری های سنگین نزدک شد و برای اولین بار از سه شاخص برای تجارت در اوج تمام وقت پس از coronavirus همه گیر توقیف اقتصاد جهانی است.

از طریق جمعه S&P 500 به پایین است که فقط 1.1 ٪ در سال. در یک نقطه در این سال شاخص بازار گسترده تر بود 30 درصد.

بخش بزرگی از کسانی که هفتگی دستاوردهای آمد جمعه زمانی که سهام سر به فلک کشید در پشت یک افزایش در ایالات متحده اشتغال است. وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در یک رکورد است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود یک قطره از بیش از 8 میلیون نفر است.

"2.5 میلیون جهش در اشتغال در ماه گذشته معکوس تنها بخش کوچکی از مشاغل از دست داده و از ماه فوریه گفت:" مایکل پیرس ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. "اما با توجه به ما و اجماع بوده و آماده برای یکی دیگر از بزرگ و کاهش آن را در ایجاد نشانه هایی از برخی از دیگر داده های کلان در این هفته است که فعالیت های اقتصادی است و بازگشت سریع تر و با شور و نشاط از ما پیش بینی کرده بود."

روز جمعه گزارش آمد متحده ادامه داد بازگشایی مجدد فرآیندهای. تمام 50 ایالت کاسته قرنطینه محدودیت تا حدی با رستوران ها و کسب و کارهای دیگر از سرگیری عملیات در برخی از کشورها.

اطلاعات وارد شده توسط OpenTable نشان می دهد رستوران رزرو در سراسر ایالات متحده در حال حاضر 80 درصد زیر سطح سال گذشته. در آوریل رزرو بودند را 100٪. اشغال هتل, نرخ خرید خانه و هوایی ایالات متحده سفر نیز شروع به افزایش می دهد.

اوپک و متحدان آن توافق برای گسترش تاریخی خود کاهش تولید بیش از آخر هفته. این حرکت باعث تقویت قیمت های نفت و انرژی سهام در premarket دوشنبه. Occidental Petroleum و ماراتن نفت شد تا بیش از 18 ٪ در premarket تجارت.

انتظارات از یک سویفت بهبود اقتصادی فرستاده اند سهام پرواز پس از ضربه زدن به پایین در مارس 23. در آن زمان شاخص S&P 500 به بسیج بیش از 45% در حالی که شاخص Dow به دست آورده بیش از 48 درصد.

"به نظر می رسد که سریع ترین خرس بازار در تاریخ بوده است و پس از دراماتیک ترین بازیابی در تاریخ" نوشته مارک Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. "در حالی که COVID-19 موارد هنوز هم در حال رشد در برخی از کشورهای خاص به خصوص در خارج از پرجمعیت شهری مناطق سرمایه گذاران را از شیشه به عنوان نیمه تمام و در حال نگاه به آینده 12-18 ماه."

سهام که سود بیشتر از اقتصاد بازگشایی منجر به هزینه های بالاتر برای بازار گسترده تر.

جی پی مورگان چیس و سیتی گروپ هر دو بیش از 23 درصد سه ماهه به تاریخ در حالی که هیلتون در سراسر جهان است 27.8%. خطوط هوایی آمریکا سهام 52.5% در آن زمان در حالی که دلتا و ایران به دست آورده اند 19.7 درصد و 34.4 درصد بوده است.

سرمایه گذاران خواهد شد تمرکز بر روی فدرال رزرو در بیانیه ای در نرخ بهره پنج شنبه و در یک کنفرانس مطبوعاتی از رئیس جروم پاول. این رود که فدرال ریزرو به تکرار تعهد خود را به نامحدود خرید دارایی ها برای حفظ بازارهای عملکرد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب