داو آتی پرش 180 امتیاز به عنوان وال استریت تلاش می کند برای 4 روز رگه برنده

سهام ایالات متحده آتی پیشنهاد بازار ادامه خواهد داد به حرکت بالاتر در چهارشنبه پس از یک رالی بزرگ در جلسه قبلی که سوخت توسط یک باور در حال رشد در بدترین حالت ممکن است برای بزرگترین اقتصاد جهان.

میانگین صنعتی داو جونز رز 188 امتیاز یا 0.7%. S&P 500 آتی شد تا 0.6% در حالی که Nasdaq-100 آتی 0.5% بالاتر است. نشان داد سود منجر خواهد عمده به طور متوسط در چهار روز رگه برنده.

آمازون و اپل هر رز 0.9% در premarket در حالی که Netflix صعود 0.7%. آی بی ام و 3M هر دو تا بیش از 1 درصد و در میان بهترین-انجام داو قطعات در اوایل معاملات.

ایالات متحده سهام بسیج در روز سه شنبه با کمک یک دسته از صعودی, اخبار, از جمله یک پرش تاریخی در خرده فروشی. دولت ایالات متحده گزارش داد یک رکورد 17.7 درصد افزایش در فروش های خرده فروشی است.

سهام نیز با کمک یک خبری بلومبرگ گزارش که برگ برنده دولت در حال آماده سازی یک نزدیکی $1 تریلیون زیرساخت لایحه. مثبت نتایج آزمایش نشان داد که دگزامتازون — به طور گسترده ای در دسترس به مواد مخدر می تواند کمک بدحال coronavirus بیماران که همچنین افزایش سهام. درمان گزارش کاهش Covid-19 مرگ و میر در بیماران بستری تا یک سوم.

“این سخت است برای نگه داشتن یک “خوبی پشتیبانی سهام بازار پایین” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. “در برابر یک پس زمینه گسترده احتیاط پس از یک سویفت 7 درصد کاهش در روزهای اخیر بازار سهام شد و به طور همزمان بمباران توسط عمده ستون پشتیبانی می کند.”

رئیس فدرال جروم پاول را شش ماهه دو-روز شهادت به کمیته بانکی سنای آغاز شده در روز سه شنبه. فدرال رزرو اعلام به گوشت گاو تا محرک پولی با خرید مستقیم از شرکت های بزرگ اوراق قرضه در روز دوشنبه با افزایش روبرو است.

تا مطمئن شوید که نگرانی در مورد کوروناویروس ماندند. گزارش های متعدد گفت: پکن را تعطیل, همه مدارس در میان یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. در ایالات متحده بیش از 2.1 میلیون نفر تایید شده است.

“نگرش بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد که آنها در حال انجام با کروناویروس اما coronavirus انجام شده است نه با ما” مارک Odo, نمونه کارها, مدیر قو جهانی سرمایه گذاری گفت: CNBC. “این اجرای بزرگ در بازار شد مبتنی بر رفتن همه چیز را راست و بازگشت به حالت عادی در مدت زمانی کوتاه. اما منطقه ای خوشه در عفونت های چالش برانگیز است که خوش بینی.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im