داو قطره 600 امتیاز به جلسه آن کم کاترپیلار قطره 8%

سهام کاهش یافت و در روز دوشنبه بازگشت دادن برخی از تیز سود از هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

سهام کاهش یافت و در روز دوشنبه بازگشت دادن برخی از تیز سود از هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن coronavirus چشم انداز همراه با یک تاریخی تولید نفت را کاهش دهد.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 600 امتیاز یا 2.6%. S&P 500 با کاهش 2.5% در حالی که نزدک کامپوزیت به عقب کشیده 1.4%.

کاترپیلار بدترین نمایشی سهام داو سقوط بیش از 8 درصد. سهام تحت فشار قرار دادند پایین تر جمع و جور کردن از بانک مرکزی آمریکا تحلیلگر. مالی و املاک و مستغلات منجر S&P 500 پایین تر با هر دو بخش تجاری بیش از 3.5 درصد پایین تر است.

بازار سهام ایالات متحده تا به حال یکی از بزرگترین هفتگی دستاوردهای همیشه هفته گذشته است. داو نوشته شده در هفتم آن-بهترین هفتگی عملکرد محوری 12.7%. S&P 500 به حال بزرگترین آن یک هفته به دست آوردن از سال 1974 پریدن 12.1%.

وال استریت قوی هفتگی دستاوردهای آمد در بخش های بزرگ به دلیل آشکار بهبود در ایالات متحده coronavirus چشم انداز همراه با عظیم محرک اقتصادی از سوی فدرال رزرو.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او با احتیاط خوش بینانه است که شیوع کاهش بود در ایالات متحده او همچنین گفت: بخش هایی از این کشور ممکن است شروع به بازگشایی ماه آینده.

اما Fauci اضافه شده به این معنی نیست که کل کشور را تلنگر یک "سوئیچ نور" و بازگشت به حالت عادی.

موارد تایید شده در ایالات متحده در حال حاضر در مجموع بیش از 550 ، 000 بیش از هر کشور دیگری در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالت نیویورک حساب برای بیش از 190,000 از آن موارد است. این تعداد مرگ در ایالات متحده از این ویروس بیش از 21,000.

"مختلف کاهش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به نظر می رسد به کار. چه می آید بعدی بسیار بسیار بالا در هوا" گفت: Marc Chaikin, مدیر عامل شرکت Chaikin تجزیه و تحلیل ترافیک. "با زمان بازگشایی اقتصاد در حال حاضر در حال بحث و اثرات اقتصادی از مهندسی shutdown هنوز به تعیین خواهد شد ما می خواهیم سرمایه گذاران را محتاط باقی می ماند اما ناظر به وقایع آشکار."

Chaikin با اشاره به بازار تجمع اخیر — که منجر S&P 500 به جابجایی نیمی از آن نزولی حرکت از رکورد — ممکن است تا سرمایه گذاران برای ناامیدی به عنوان درآمد شرکت ها نجومی آغاز می شود.

Johnson & Johnson, جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا در میان شرکت های برنامه ریزی شده گزارش درآمد این هفته است. چندین شرکت را حذف کرده و درآمد خود را ارشاد با اشاره به شیوع کروناویروس در حالی که دیگران باید کاهش سود خود را پیش بینی.

عمده متوسط هنوز بیش از 18 درصد کمتر از پرونده های تعیین شده در فوریه. هر دو شاخص Dow و S&P 500 به پایین 16.9 درصد و 13.7 درصد برای این سال در حالی که نزدک کاهش یافته است بیش از 9 درصد در سال 2020 است.

اما بروس Bittles رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در بیرد, اشاره, وجود دارد برخی از ویژگی های نشانه آن است که "شتاب نزولی شکسته شده است."

"این تجمع دو هفته گذشته تولید کرده است دو جلسه با صعودی حجم قریب به اتفاق نزولی حجم به نسبت 10 به 1 یا بیشتر" Bittles نوشت: در یک توجه داشته باشید. "بهبود وسعت می کند از بین بردن امکان آزمون مجدد, اما آن را نشان می دهد قدر از هر آزمون مجدد می تواند کمتر شده است."

این گروه از کشورها شناخته شده به عنوان اوپک+ توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز در ساخت آن تنها-بزرگترین خروجی کاهش در ضبط. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت این توافق را "صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از هزاران نفر از شغل انرژی در ایالات متحده" اضافه کردن آن خواهد بود "بزرگ برای همه است."

قیمت نفت کاهش یافته بود بیش از 40 درصد از اوایل ماه مارس پس از عربستان سعودی-رهبری اوپک و روسیه موفق به رسیدن به یک معامله به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ضعیف اقتصادی جهانی چشم انداز.

CNBC سیلویا عمرو کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن