داو قطره 350 امتیاز به عنوان فن آوری, سهام, اسلاید, S&P 500 4-بعد win streak

سهام سقوط کرد فرار معاملات روز پنج شنبه به عنوان مایکروسافت و اپل رهبری بازار گسترده تر پایین تر و معامله گران

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

سهام سقوط کرد فرار معاملات روز پنج شنبه به عنوان مایکروسافت و اپل رهبری بازار گسترده تر پایین تر و معامله گران pored از طریق ناامید کننده بیکاری داده است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 353.51 امتیاز یا 1.3% به 26,652.33. S&P 500 تضعیف 1.2% یا 40.36 امتیاز به 3,235.66 خوراکی چهار روز رگه برنده. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 2.2% یا 244.71 امتیاز به 10,461.42 عنوان فروش عمده فن آوری شرکت های عمیق تر.

سهام مایکروسافت تضعیف 4.3% با وجود گزارش بهتر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه قبلی است. هر چند این شرکت نتایج تا حد زیادی مثبت مایکروسافت گفت: آن معاملاتي مجوز خرید و آهسته ادامه داد و فرعی LinkedIn شد منفی نهفته ضعیف بازار کار.

اپل معامله 4.5% پایین تر در حالی که آمازون و Netflix کاهش یافته است 3.6% و 2.5% بود. تسلا در ضمن به بازگشت زودتر سود و کاهش نزدیک به 5 درصد با وجود گزارش درآمد که منفجر گذشته تحلیلگر انتظارات. ایلان خودروساز نیز گفت: این مجموعه "را برای موفقیت نیمه دوم" و تصریح کرد هدف خود را از ارائه 500,000 وسایل نقلیه در این سال است.

S&P 500 "شدن ضربه بسیار سخت به عنوان سرمایه گذاران از فروش تکنولوژی گروهی که آمد به CQ2 گزارش فصل با غیرممکن انتظارات بالا" آدم Crisafulli از دانش حیاتی گفت: در یک یادداشت روز پنج شنبه. "سهام فن آوری به سادگی شدید سقف خرید, overowned و گران قیمت روی آوردند و در آنجا نبود که احتمالا هر چیزی که آنها انجام داده اند می تواند متفاوت با درآمد به خار بیشتر سود."

کریستوفر Harvey, تحلیلگر ارشد در ولز فارگو اوراق بهادار اشاره کرد این "حال بارگذاری-کلاه" سهام فن آوری که منجر به رشد سریع خاموش 2020 پایین و اضافه کرد: "ما شاهد رشد شباهت به اواخر 1990s."

"به طور کلی ما متوسط مدت نگران است که ذوب-up ممکن است بی ثبات کردن بازار و آسان آمده – یعنی به عنوان سهام به شدت تخفیف آسان 1H21 comps اما عامل سیاسی خطرات" هاروی گفت: در یک توجه داشته باشید.

آخرین نرخ بیکاری نیز منجر به احساسات بازار است.

ایالات متحده هفتگی مدعیان در آمد در 1.416 میلیون دلار در هفته گذشته به مناسبت 18 هفته است که در آن مدعیان بالغ بر بیش از 1 میلیون نفر است. اقتصاددانان انتظار می رود یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر از کارگران به ثبت مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت با توجه به شاخص Dow Jones.

"افزایش COVID موارد در کمربند خورشید و به تاخیر انداختن از بازگشایی و فعالیت در کشورهای دیگر است به ظاهر باعث دور دیگری از اخراج است که مانع نوپای بازار کار بازیابی گفت:" توماس سایمونز بازار پول اقتصاد در Jefferies, در یک توجه داشته باشید.

این تاخیر انداختن در بازار کار می آید به عنوان قانونگذاران کار اضافی بسته محرک برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز چهارشنبه منابع CNBC گفت که جمهوری خواهان با توجه به گسترش 600 دلار در هر هفته بیکاری در کاهش نرخ 100 دلار در هر هفته. روز پنجشنبه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: گسترش بيفايده خواهد بود بر اساس "حدود 70 درصد دستمزد تعویض."

پنجشنبه ضرر و زیان منجر به سرمایه گذاران به دنبال حفاظت در گزینه ها و Treasurys. Cboe Volatility Index (VIX) — دیده توسط وال استریت به عنوان بازار بهترین "ترس سنج" در صدر 26. اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.57%.

—CNBC یون لی و مایکل بلوم کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب