"شما نمی توانید هر چیزی را به ما": پلیس در پدر و پسر و میر احضار

Jayaraj او پسر مرگ و میر را موجب خشم و انزجار سراسر کشور (فایل)چنای: دو افسر پلیس و پاسبان در تامیل نادو فراخو

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399
'You Can't Do Anything To Us': Cops In Father-Son Deaths Summoned

Jayaraj او پسر مرگ و میر را موجب خشم و انزجار سراسر کشور (فایل)

چنای:

دو افسر پلیس و پاسبان در تامیل نادو فراخوانده شده اند توسط مدرس دادگاه عالی بیش از مرگ یک مرد و پسرش را دستگیر و برای نگه داشتن مغازه خود را باز فراتر از مجاز ساعت طول coronavirus مستند. دادگاه نیز گفت: دولت باید با انتقال به پلیس و یا از آن خواهد بود "بسیار دشوار" برای انجام یک آزاد و عادلانه پرس و جو.

معاون سرپرست پلیس C Prathapan اضافی معاون سرپرست پلیس D کومار پلیس و پاسبان Maharajan در Santhankulam در Tuticorin خواسته شده است به نظر می رسد در ساعت 10.30 صبح فردا قبل از دادگاه.

دادگاه عالی را آغاز کرده است تحقیر علیه پلیس بر اساس گزارش قضایی قاضی که متهم آنها را از تلاش برای مانع او حالی که تحقیق در این مورد در Santhankulam در Tuticorin.

"شما نمی توانید هر چیزی را برای ما" پاسبان Maharajan گفت: با توجه به دادرس گزارش به دادگاه.

قضایی دادرس وظیفه بود با بررسی شرایطی که در آن Jeyaraj و Beniks درگذشت و پس از دستگیری در اوایل این ماه برای نگه داشتن تلفن همراه خود را فروشگاه 15 دقیقه مستند فراتر از مقررات منع رفت و آمد. این مرگ مقصر فاحش پلیس, شکنجه, برانگیخته اند, در سراسر کشور خشم و خواستار قتل اتهامات علیه پلیس.

دادگاه عالی اشاره کرد که دادرس گزارش "به وضوح نشان می دهد که پلیس منطقه دولت در حال انجام همه چیز را برای جلوگیری از او را از اقدام به پرس و جو". همچنین گفت: بگذار تا به حال ساخته شده است اظهارات تحقیر.

Jeyaraj, 59 و پسرش Beniks, 31 دستگیر شدند در ژوئن 19. پلیس ادعا کرد در خود را شاه که دو استدلال و مبارزه با پلیس, باران کلامی سوء استفاده و نورد در اطراف در خیابان به مبارزه خود بازداشت.

دو مرد گفته می شود در معرض شکنجه های وحشیانه در ایستگاه پلیس. خانواده خود را مدعی آنها شديد داخلی و خارجی زخم از جمله خونریزی زمانی که آنها منتشر شد.

Beniks در بیمارستان درگذشت در 22 ژوئن. پدرش روز بعد درگذشت.

شده است وجود دارد یک فوران خشم و غم و اندوه بیش از مرگ و میر. فعالان و سیاستمداران و مشاهیر خواستار قتل اتهامات علیه پلیس درگیر بسیاری از با استفاده از هشتگ #JusticeForJeyarajAndBennicks.

پلیس باید ثبت نام تنها یک مورد مرگ مشکوک ، دولت امروز تحویل این تحقیقات به CBI. برخی از فعالان گفت: این حرکت می تواند رقیق مورد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب