داو پنجه پشت 458-از دست دادن نقطه تبدیل مثبت به عنوان بانک رالی

سهام معامله شده به خوبی خاموش جلسه خود را پایین در روز پنج شنبه به عنوان یک رالی در سهام بانک افست دیگر ملال ا

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399

سهام معامله شده به خوبی خاموش جلسه خود را پایین در روز پنج شنبه به عنوان یک رالی در سهام بانک افست دیگر ملال انگیز دور از ایالات متحده بیکاری داده است.

میانگین صنعتی داو جونز بالای معامله flatline پس از سقوط 458 امتیاز پیش از آن در روز. S&P 500 و Nasdaq Composite نیز منعکس از خود پایین معاملات کمتر از 0.4 درصد و 0.6 درصد بود.

بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس هر دو صعود بیش از 2 ٪ در حالی که ولز فارگو پیشرفته 7.3%. سیتی گروپ به دست آورد 2 درصد.

قبلا در این روز مهم به طور متوسط همه کاهش بیش از 1.5% پس از وزارت کار گزارش داد در مجموع 2.981 میلیون آمریکایی در زمینه بیمه بیکاری طی هفته پایان مارس 9. تعداد در آمد بدتر از انتظارات از 2.7 میلیون ادعاهای جدید با توجه به اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

جدید ادعا نیز آورده coronavirus بحران مجموع به حدود 36.5 میلیون بیش از دو ماه گذشته تا کنون بزرگترین از دست دادن در تاریخ ایالات متحده است. یک رکورد از 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل به تنهایی به عنوان coronavirus-اقتصادی ناشی از خاموش کردن پاره از طریق اقتصاد ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7%.

برای هفته های Dow و S&P 500 به پایین بیش از 4 درصد. Nasdaq پایین بود 3.8% هفته به تاریخ.

روز چهارشنبه شاخص های Dow و S&P 500 با کاهش 2.2 درصد و 1.8 درصد بود در حالی که نزدک کامپوزیت از دست 1.6%. کسانی که به دنبال کاهش یک استارک هشدار از رئیس فدرال جروم پاول. تا کنون در این هفته شاخص Dow دهکدهای از دست داد بیش از 6 ٪ در حالی که S&P 500 با کاهش بیش از 5 درصد است.

"در حالی که اقتصادی پاسخ شده است هر دو به موقع و مناسب زیادی آن ممکن است در فصل آخر با توجه به اینکه مسیر پیش رو است که هر دو بسیار نامشخص و موضوع قابل توجهی به خطراتی," او گفت: با توجه بیشتری باید انجام شود برای حمایت از اقتصاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پاول ساخته شده نظرات خود را به عنوان چند متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

"هستند بسیاری از متغیرها در نظر واقعا چگونه اقتصاد باز می شود در اینجا. آن را می شود بسیار ناهموار" گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. در شرایط اضافی تلاش Faranello گفت که بانک مرکزی می تواند اجرای برخی از "منحنی عملکرد کنترل" در میان دیگر اقدامات.

"از سرمایه چشم انداز و یک اهرم دیدگاه فدرال رزرو می تواند به رشد برنامه های موجود است که آنها آنلاین" Faranello گفت.

ضریب اطمینان بازار نیز dented پس از دو سرمایه گذاران عمده سوالات مطرح شده در مورد بازار فعلی ارزیابی. Appaloosa دیوید Tepper گفت CNBC "نتیجهی گزارش" این دومین-اکثر بالاتر از حد ارزشگذاری بازار او را دیده پشت تنها یک در سال 1999. در ضمن استنلی Druckenmiller از Duquesne خانواده رئیس جمهور گفت: "خطر پاداش برای عدالت است و شاید به عنوان بد به عنوان من آن را دیده ام در زندگی حرفه ای من."

با وجود تیز ضرر و زیان این هفته شاخص S&P 500 باقی مانده است بیش از 28 درصد بالاتر از آن 23 مارس کم است. داو نیز بسیج بیش از 27 درصد از آن به عنوان سهام عمده شرکت های فن آوری رسید.

"سهام آن است که به خوبی انجام شد قبل از این همه آنهایی که به خوبی" پس از اولیه فروش گفت: Aaron Clark مدیر نمونه کارها در GW&K مدیریت سرمایه گذاری. "آن را مانند بزرگ بزرگتر و قوی تر است."

هنوز کلارک برجسته عدم اطمینان سرمایه گذاران در حال حاضر چهره و اشاره کرد: "هیچ کس تا به حال شده است از طریق هر چیزی شبیه به این. ... در حال حاضر ما فقط امید ما در حال پیدا کردن مناسب کسب و کار است که می تواند همچنان به رشد و به اشتراک گذاری و بیرون آمدن قوی تر است."

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب