آیا عرق: این DIY یخ فن آموزش شما را خنک نگه می تمام تابستان

گیر بدون تهویه مطبوع دوباره این فصل ؟ هیچ مشکل. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم شما محکوم هنگامی که درجه حر

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

گیر بدون تهویه مطبوع دوباره این فصل ؟ هیچ مشکل. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم شما محکوم هنگامی که درجه حرارت سوزان آمار, اگر شما یک فن و یک فریزر که شما خودتان یک DIY خنک کننده ماشین. منابع قابل حمل تهویه مطبوع و یا یادگیری چگونه به نصب خود را در پنجره تهویه مطبوع قطعا قابل دوام گزینه, اما زمانی که شما در یک اتصال و نیاز به رهایی از گرما موقت این گزینه این است که یک رقیب شایسته است که می تواند به طور متوسط شما A/C و یک اجرا برای پول خود را.

در حالی که هیچ چیز ضربان یخی هوا انفجار از یک AC, شما لازم نیست که برای حل و فصل یک گرم چسبنده, خانه و محیط زیست—به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای خواب. پیروی از دستورالعمل های زیر را برای راه اندازی یک سیستم خنک کننده جدید در کمتر از 10 دقیقه است.

1. جمع آوری یخ و مواد

مطمئن شوید که دستگاه یخ است و جمع آوری یخ به اندازه کافی برای پر کردن یک mid - به اندازه کاسه. چنگ زدن به بقیه مواد خود را و اتاق را انتخاب کنید شما نیاز به خنک کردن. یک فلز و یا کاسه شیشه ای با این نسخهها کار بهترین برای یخ خود را از کسانی که این مواد بسیار سرد (و نگه دارید و بر روی سرد بهتر) از یک کاسه پلاستیکی.

نکته: در حالی که تکه های یخ در بهترین حالت ممکن است شما آنها را یا (اوه) شما را فراموش کرده برای پر کردن سینی یخ برگشت. شما می توانید دیگر اقلام منجمد مانند کیسه یخ زده سبزیجات به کاسه خود را در خرج کردن.

2. خود را راه اندازی خنک کننده کاسه

اگر طرفداران خود را ندارد رومیز نسخه با استفاده از یک جعبه جدول و یا دیگر پلت فرم بلند در مقابل طرفداران خود را به منظور بالا بردن کاسه خود را از یخ به ارتفاع پره های فن. ذخیره کردن یک حوله روی میز برای محافظت از هر گونه تراکم و یا نشت و سپس خود را تنظیم کاسه یخ در بالا.

3. به نوبه خود در فن خود را و لذت ببرید!

قدرت فن و تنظیم در بالاترین تنظیمات. ذوب یخ در پشت سر هم با باد را برای یک یخی نسیم است که به شما کمک کند اقامت و خنک نگه داشتن دمای اتاق خود را راحت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
مقالات مشابه
نظرات کاربرن