"آیا بازی با احساسات خود": Uddhav Thackeray هشدار شایعه-Mongers

"ما با شما" Uddhav Thackeray به مردم گفت.برجستهکارگران مهاجر امروز با حضور در بمبئی Bandra ایستگاه برای رفتن ب

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399
'Don't Play With Their Emotions': Uddhav Thackeray Warns Rumour-Mongers

"ما با شما" Uddhav Thackeray به مردم گفت.

برجسته

  • کارگران مهاجر امروز با حضور در بمبئی Bandra ایستگاه برای رفتن به خانه
  • هر چند پلیس پراکنده آنها آن است که یک ماده از نگرانی در میان همه گیر
  • Uddhav Thackeray گفت: این اتفاق با توجه به شایعات گسترش مردم
بمبئی:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray امروز گفت: این گردهمایی توسط کارگران مهاجر در Bandra صورت گرفت زیرا مردم گسترش شایعات. هجوم مستند در برابر coronavirus این کارگران جمع شده بودند امیدوار به رفتن به خانه به عنوان سراسر کشور مستند تمدید شد برای دو هفته دیگر. این موضوع به پایان رسید و پلیس با استفاده از زور برای متفرق کردن جمعیت یک ماده از نگرانی در شهرستان که در آن coronavirus ارقام لمس کرده اند 1,700.

منابع NDTV گفت که جمعیت برنامه ریزی برای ترک امروز انتظار دارند که قطار را از سر گرفت. یک پیام است که یک قطار در دسترس خواهد بود چیزی بود که مردم محلی ذکر شده است. پلیس گفت که آنها هنوز هم در تایید این ادعا که یک پیام جعلی منتشر شد.

بعد در شب, آقای Thackeray گفت: مردم جمع شده بودند چرا که "کسی چیزی گفت". هشدار در برابر شایعه طلبی او گفت:, "آیا بازی با آنها (مردم) احساسات. آنها مردم فقیر. من به شما هشدار می دهند, آیا بازی با احساسات خود".

اطمینان مردم او گفت: "ما با شما هستیم. شما امن هستند. صحبت من با این مرکز. ما مراقبت از شما. یک مستند نیست مثل اینکه قفل شده است".

آقای Thackeray دولت را رد کرده است که کارگران مهاجر در تلاش بودند برای رفتن به خانه به عنوان آنها را به اندازه کافی به غذا خوردن در سرمایه مالی.

یک افسر پلیس در توصیف این وضعیت به عنوان انبوهی از مردم در نظر گرفتن یک "تصمیم احساسی" به جای منطقی یکی از ترس.

پس از مستند اعلام شد اولین بار توسط نخست وزیر نارندرا مودی در ماه گذشته هزاران نفر از کارگران مهاجر تا به حال ضربه خیابان امید به راه رفتن در آن خانه اگر لازم است. گفت: آنها مطمئن بودند از گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن و یا یک سقف بالای سر خود را در یک شهر بزرگ است.

وجود دارد گزارش از صاحبخانه درخواست کارگران به تخلیه محل - که مرکز ممنوع اخراج در طول مستند دوره است. کارفرمایان نیز گفت: اخراج کارگران و پرداخت آنها را به طور کامل برای این دوره است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب