پروازهای داخلی از روز شنبه با وزیر خارجه وسط صندلی نمی تواند خالی

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مسافر جنبش هستند که به صورت جداگانه صادر شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری وزارت.

برجسته

  • شرکت های هواپیمایی دچار ضرر و زیان بزرگ از کشورهای مختلف متوقف شد, پروازهای
  • دولت نشان داده نمی شود زمانی که مسافرت های بین المللی راه اندازی مجدد خواهد شد
  • هند بیش از 1,00,000 COVID-19 مورد و بیش از 3300 نفر تا کنون

دهلی نو:

داخلی پروازهای مسافری سر گرفته خواهد شد از دوشنبه “در یک کالیبره شیوه” دولت امروز گفت. وجود دارد ممکن است کمتر پروازهای اما هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: “این قابل دوام نیست” را به نگه داشتن وسط صندلی خالی به عنوان قیمت بلیط خواهد شلیک کردن. منابع می گویند دولت مورد بحث دربندی کرایه هوا.

پروازها متوقف شد در اواخر ماه مارس زمانی که این کشور رفت و مستند به سرعت گسترش coronavirus.

“داخلی, عمران, حمل و نقل هوایی عملیات را recommence در یک کالیبره شیوه ای از روز شنبه 25 آوریل سال 2020 است. تمام فرودگاه و هوایی مطلع هستند به آماده شدن برای عملیات از 25 مارس ایم” آقای پوری.

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مسافر جنبش و جزئیات پروازها شد و فردا هنگامی که وزیر دادخواستها رسانه ها.

در حالی که دولت و همچنین شرکت های هواپیمایی باید در مورد یک “طبیعی” هنگامی که پرواز شروع دوباره با کمتر مسافران در پرواز آقای پوری روشن ساخته است که از آن خواهد شد ممکن است به نگه داشتن وسط صندلی خالی که شده بود یکی از پیشنهادات برای حصول اطمینان از فاصله فیزیکی برای جلوگیری از عفونت است.

“این قابل دوام نیست برای نگه داشتن وسط صندلی خالی. حتی اگر شما در حفظ و وسط صندلی خالی شما هنوز هم می خواهید یک وضعیت که در آن مقرر فاصله اجتماعی فاصله نیست به دنبال. اگر شما به آن را انجام دهد و سپس شما به پیاده روی تا هواپیمایی قیمت بلیط 33 درصد” وزیر شد به نقل از گفتن خبرگزاری ANI.

فرودگاه ها باید شروع به آماده شدن برای پرواز در زمان COVID-19.

NDTV آموخته است که با شروع از ورود به دروازه به alighting نقطه همه چیز را بررسی خواهد بود بدون تماس فیزیکی و فاصله مواد غذایی در مناطق اجرا خواهد شد.

مقامات فرودگاه نیز در گفتگو با تاکسی aggregators در “دشنه سیستم” نشان می دهد که این خودرو آماده است و مقادیر برای مسافر استفاده کنید.

دولت نشان داده نمی شود زمانی که مسافرت های بین المللی راه اندازی مجدد خواهد شد.

ترین فرودگاه در حال حاضر کاربردی به عنوان محموله پروازهای کسانی که برای تخلیه پزشکی و ویژه پرواز به بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور شده اند عامل در طول مستند.

قبلا زمانی که نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود lockdown4 با افزایشی کاهش محدودیت های حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA حال اظهار داشت که برنامه ریزی تجاری پروازهای مسافری می ماند به حالت تعلیق تا مارس 31.

دیروز وزیر بود توییتی که از آن نمی شد تا دولت مرکزی به تنهایی برای تصمیم گیری در زمانی که پروازهای داخلی می تواند راه اندازی مجدد.

“در روح تعاونی فدرالیسم دولت متحده که در آن این پرواز را خاموش و زمین باید آماده به اجازه حمل و نقل هوایی عمران عملیات” Hardeep پوری بود توییتی در روز سه شنبه.

منابع می گویند ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray بود در میان کسانی که تمایلی به شروع پرواز دوباره به دلیل بمبئی یکی از شلوغ ترین مقصد دارای بیشترین تعداد ویروس موارد در میان شهرستانها. آقای Thackeray گزارش شده است که در حال حاضر در هیئت مدیره با این ایده.

شرکت های هواپیمایی را دچار ضرر و زیان بزرگ از کشورهای مختلف متوقف و پروازها در مبارزه خود را در برابر این بیماری همه گیر. هند برای اولین بار مسدود شده از ورود افرادی از خارج از کشور و پس از آن متوقف پروازها در مجموع به عنوان آن را به کل مستند.

برخی از درون دولت قطارها از سر گرفته شد یک هفته پیش.

پرواز اعلام می آید به عنوان بزرگترین روزانه پرش در coronavirus عفونت گزارش شده در کشور با 5,611 موارد جدید در 24 ساعت.

هند بیش از 100,000 موارد و بیش از 3300 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net