آیا خودتان آن را, Mamata بانرجی گفت: Amit Shah در COVID-19. آنچه او گفت

Mamata بانرجی گفت که او ارائه شده Amit Shah رسیدگی به COVID-19 وضعیت در بنگال.کلکته: بالا بردن سیاسی زمین در ن

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
Do It Yourself, Mamata Banerjee Told Amit Shah On COVID-19. What He Said

Mamata بانرجی گفت که او ارائه شده Amit Shah رسیدگی به COVID-19 وضعیت در بنگال.

کلکته:

بالا بردن سیاسی زمین در نبرد با مرکز بیش از دست زدن به coronavirus بحران, West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز چهارشنبه نشان داد او گفته بود اتحادیه خانه وزیر Amit Shah است که اگر او فکر دولت بود که عدم رسیدگی به این بحران به درستی چرا او امتحان و مقابله با آن خود را. او همچنین متهم به راه آهن وزیر سیاست بیش از مهاجر قطار حداقل 28 که انتظار می رود در دولت از ماهاراشترا در 24 ساعت آینده.

"به من گفت: Amit Shah شما در حال ارسال به طور مداوم مرکزی تیم به بنگال. سمت راست جلو بروید. اما اگر شما فکر می کنم West Bengal دولت نمی تواند انجام این کار چرا شما رسیدگی تاج بحران خودتان ؟ من هیچ مشکل" خانم بانرجی گفت: "ما جلسه در کلکته به نام به آدرس موضوع موجی از کارگران مهاجر' قطار پس از رسیدن در بنگال غربی از روز شنبه.

"من از او تشکر می کنم برای آنچه که او گفت: در پاسخ," او اضافه شده است. او گفت:"...', هیچ, هیچ, چگونه می تواند به ما در بیرون راندن یک دولت منتخب'. او گفت که به من."

خانم بانرجی و آقای شاه باید عکس های گرفته شده در هر یک از دیگر بیش از coronavirus بحران است. نه تنها اتحادیه دبیر خانه و بنگال دبیر کل تبادل نامه مختصر و مفید در موضوع آقای شاه نوشت و به خانم بانرجی اشاره به نقص در او COVID-19 مدیریت. یکی از نامه های رسیده از رسانه ها حتی قبل از او پاسخ داد و او تا به حال ابراز خشم.

"من به طور معمول هرگز فاش این همه. اما با توجه به وضعیت من می خواهم بگویم که Amit Shah مراقبت. شما انجام داده اند این مستند. اما قطار و هواپیما در حال اجرا هستند. بنابراین آنچه در مورد مردم ؟ " او گفت:.

"من می خواهم برای گفتن ساعت و HM (خانه وزیر) لطفا دیدن تاج نیست ، ما در حال حاضر 1 لاخ موارد است. برخی از محله های آن را می خواهم به گسترش برای سیاست است. بیهار تحت تاثیر قرار است. راجستان, MP, آن است که همه جا در حال گسترش. چه می توانم انجام دهم ؟ در این وضعیت فاجعه بار من می خواهم بعد از ظهر به دخالت" او گفت:.

در حالی که صدا مانند یک تجدید نظر در محوری اصلی خانم بانرجی مطبوعاتی دیدار بود که تعداد زیادی از مهاجران به قطار در حال حاضر در راه به بنگال. در 24 ساعت آینده و یا تا به عنوان بسیاری از 36 قطار می رود برای رسیدن در بنگال از سراسر ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت است.

خانم بانرجی ادعا کرده است ناگهانی استقرار مهاجر قطار به بنگال بود یک شگرد سیاسی به "مزاحم" ، آنچه او left unsaid بود که بی جی پی تلاش برای ایجاد مشکل برای Trinamool پیش از 2021 مجمع انتخابات است.

"آنها در حال تلاش برای برهم زدن من سیاسی است اما پایان دادن به اخلال در غرب بنگال. مزاحم من سیاسی است اما انجام برخی از برنامه ریزی در مورد مهاجر قطار," او گفت:.

"آنچه که در این مزخرف ؟ ما در حال مبارزه با کرونا در یک دست طوفان ، و آنها در حال ارسال تمام این قطار. آیا وزارت راه آهن باید هر گونه احساس مسئولیت ؟ آنها قرار بود به مشورت دولت قبل از ارسال. چرا با آنها مشورت ما ؟ آنها نه به دنبال برنامه های ما. آنها چه به لحاظ سیاسی مناسب به آنها و با زور و اجبار. آیا شما نمی بینید آن است که باعث دردسر برای بنگال? ما در وسط یک فاجعه طبیعی. من باید از دست زدن به این فاجعه مردم رنج می برند و یا سیاست آنها محوری بر من?" او گفت:.

رقیب BJP در بنگال را متهم خانم بانرجی از تلاش برای شانه خالی کردن مسئولیت خود را نسبت به مهاجران و ادعا او نمی خواست آنها را به عقب. برای نظرسنجی محدود بنگال است که شدیدا احساسی موضوع است. گزارش ها از ولسوالی ها نشان می دهد مردم بر روی زمین در تقسیم مهاجران بازگشت. در حالی که بسیاری می خواهند خود را مهاجر قوم و خویش بازگشت وجود دارد ترس در میان دیگر که بازگشت مهاجران ممکن است باعث COVID-19 عفونت انفجار.

BJP ادعا Mamata بانرجی نمی خواست به مسئولیت برای درمان تست یا quarantining مهاجران. و در واقع در ابتدا مهاجر قطار در حال آمدن به بنگال شد و چند دور بین. اما در یک تغییر واضح و روشن از استراتژی سیاسی خانم بانرجی گفت: او را مهاجران صفحه اصلی. "اگر آنها در حال اجرا برنامه های ما به درستی آنها را در 15 روز," او گفت:.

اما BJP در تلاش است تا در معرض اتهام دو صحبت می کنند. روز چهارشنبه آن را صادر کرد نه نقطه chargesheet در برابر Mamata بانرجی دولت در تکمیل آن از نه سال ، در میان اتهامات دولت است دولت دیرکردی به مهاجران بازگشت. "در حالی که تا به حال صدها نفر از قطار حامل مهاجران در دور اول بنگال تا به حال کمتر از 10" این chargesheet گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب