دیزنی گزارش 58 درصد کاهش در درآمد عامل از پارک ها و کشتی خود را بدترین ضربه بخش

دیزنی گزارش نتایج مختلفی برای آن Q2 سال 2020 درآمد پس از زنگ در روز سه شنبه. سهام شروع به پریدن کرد در اطراف در اخبار گزارش اما پایین بود حدود 1.5% پس از ساعت به عنوان شرکت خود را آغاز کرد کنفرانس اما کاهش بیش از 3 درصد به عنوان مدیران جواب سوالات. Coronavirus همه گیر است مختل دیزنی پارک و کروز, کسب و کار, اما افزایش تعامل در آن به تازگی راه اندازی خدمات جریان دیزنی+.

در اینجا چیزی است که دیزنی گزارش داد:

  • سود هر سهم (EPS): 60 سنت سابق اقلام
  • درآمد: $میلیارد 18.01

وال استریت بوده است پیش بینی سود هر سهم 89 سنت در روز درآمد حاصل از $17.80 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر برآورد دیزنی در سه ماهه دوم به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

این بود که در باب Chapek درآمد اول تماس به عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی پس از مدیر عامل سابق Bob Iger اعلام کرد در ماه فوریه او را گذر به نقش رئیس اجرایی. هر چند Iger قبلا گفته سرمایه گذاران را تغییر تمرکز خود را به پروژه های خلاق Iger برای اولین بار به صحبت می کنند در این شرکت تحلیلگر تماس بگیرید. Iger بنا به نام دوباره به روز به عملیات روز به ماندن در خانه دستور تسریع در سراسر ایالات متحده

تاثیر بیماری همه گیر بود به خصوص تلفظ در آن پارک تجارب و محصولات بخش. دیزنی برآورد تاثیر آن عامل درآمد برای این بخش در حدود 1 میلیارد دلار بیشتر به دلیل درآمد از دست رفته به دلیل تعطیلی. این شرکت در گزارش 58 درصد کاهش در سود عملیاتی برای بخش این سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

در این شرکت تحلیلگر تماس Chapek در مورد روش های جدید دیزنی را در آن پارک یک بار آنها را بازگشایی از جمله محدود کردن مهمان ظرفیت اجرای کنترل تراکم و سلامت اقدامات احتیاطی مانند دما چک و ماسک. Chapek گفت: شرکت “دیدن نشانه های دلگرم کننده از بازگشت تدریجی به برخی از حس عادی در چین” خواهد بود و بازگشایی آن شانگهای پارک دیزنی لند در مارس 11 با یک رویکرد مرحله به مرحله.

دیزنی است که تعلیق آن سود سهام پرداخت برای نیمه اول سال مالی CFO کریستین مک کارتی گفت: در تماس است. این حرکت را حفظ 1.6 میلیارد دلار به صورت نقدی با فرض تقسیم سود برگزار ثابت در 88 سنت در هر سهم مک کارتی گفت.

در اینجا چگونه دیزنی بخش های انجام شده در سه ماهه از نظر درآمد نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته:

  • شبکه های رسانه: $7.26 میلیارد دلار تا 28 درصد
  • پارک تجارب و محصولات: $5.54 میلیارد و پایین 10%
  • استودیو سرگرمی: $2.54 میلیارد دلار تا 18%
  • مستقیم به مصرف کننده و بین المللی: $4.12 میلیارد دلار تا بیش از 100%

دیزنی دیدم یک نقطه روشن در آن مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار. این شرکت گزارش شده است که در مارس 28, آن را تا به حال 33.5 میلیون مشترکان پرداخت می شود به آن, جدید, جریان, خدمات, Disney+. در اوایل ماه آوریل این شرکت گفت: آن را به حال پیشی گرفتن 50 میلیون مشترکان پرداخت می شود که کارگران در آنجا ماند و در خانه را به سرعت گسترش ویروس. به عنوان از آوریل 4, مک کارتی گفت: در تماس تلفنی که تعداد 54.5 میلیون.

این شرکت در ادامه به رول کردن خدمات در سطح بین المللی. با وجود این رشد عظیم مدیران کاهش یافته است به راهنمایی های جدید در خدمات از جمله زمانی که آنها فکر می کنم آن را تبدیل به سودآور است.

دیزنی Hulu به حال 32.1 میلیون مشترک مارس 28 تا 27 درصد سال بیش از سال.

دیزنی ESPN رنج می برد از دست دادن زندگی ورزشی مطالب ورزشی مهم لیگ به تعویق افتاد فصل خود را. درآمد حاصل از تبلیغات پایین بود حدود 8 درصد در سه ماهه که مک کارتی اعتبار به از دست دادن زندگی ورزشی محتوا. اما مک کارتی وجود دارد گفت: نشانه های مثبت از “معنی مقید کردن تقاضا” برای ورزش های برنامه نویسی. پیش نویس NFL شد پربیننده ترین تا کنون به بیش از 55 میلیون بیننده بیش از سه روز و docu-سریال “آخرین رقص” را دیده رکورد بینندگان و همچنین, او گفت:.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

افشا: Universal Studios پارک متعلق به NBCUniversal شرکت مادر از CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: اپل و دیزنی و دیگر غول های رسانه ها در حال آماده شدن برای نبرد در برابر Netflix در جریان جنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im