دیزنی در حال حاضر لیوان که به نوبه خود خائنانی به سوپر Relatable الگوهای رفتاری

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تا کنون م

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تا کنون متوجه شدم که به عنوان یک کودک شما تا به حال از خواب تبدیل شدن به یک شاهزاده خانم دیزنی اما همانطور که شما مسن خائنانی شد و بیشتر و بیشتر relatable? خوب ظاهرا دیزنی متوجه شده است که بیش از حد.

این شرکت خود را منتشر کرده است آخرین لیوان مجموعه و ویژگی های آن الگوهای رفتاری از خائنانی که کاملا جذب سرخوردگی از زندگی است. هر لیوان می توانید نگه دارید بیش از 14 اونس دارای دو بخش طراحی و فضای داخلی منحصر به فرد رنگ که مطابقت مربوطه آنتاگونیست.

در حال حاضر این مجموعه دارای چهار خائنانی: اورسولا شیطان شر ملکه و جعفر. این اورسولا لیوان که می آید با یک teal, داخلی, است, برای کسانی که نمی تواند به درستی عمل بدون قهوه صبح خود را. شیطان را الگوی رفتاری ویژگی های هر دو انسان و اژدها اشکال poking سرگرم کننده در آن بی ارزش جلسات طولانی که باید یک ایمیل (اخ!). اگر شما تا کنون به حال ناهار خود را به سرقت رفته از یخچال شما می توانید ماهرانه هشدار دفتر دزد با شر ملکه سبز روشن لیوان. و به عنوان برای مزاحم, گروه, متن, Jafar نشان می دهد که چگونه relatable است به لغو اشتراک.

واضح است که دیگر خائنانی دیزنی نیاز خود لیوان بیش از حد. فقط تصور کنید که امکانات! در حال زیردستان خود را رانندگی شما دیوانه است ؟ هادس می داند و احساس. می خواهید به فشار کسی که از یک صخره? دریافت اسکار لیوان. تا کنون تبدیل به رئیس خود را به یک لاما? Yzma کردم شما پوشیده شده است.

هر لیوان قیمت برای $15. شما می توانید فروشگاه مجموعه در ShopDisney.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن