غیر فعال کردن کسانی که مزاحم 'تصویر ذخیره شده" اطلاعیه ها بر روی تلفن همراه آندروید خود را

در سهام آندروید 9 و 10 آن را آسان تر از همیشه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش و سرعت ویرایش تصویر گرفته شده. حرک

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

در سهام آندروید 9 و 10 آن را آسان تر از همیشه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش و سرعت ویرایش تصویر گرفته شده. حرکت نزولی این است که به راحتی تجلی خود را در سر تا اطلاع رسانی است که همچنین می توانید در راه است.

گوگل اضافه شده یک صفحه نشانه گذاری ویژگی در اندروید 9 به طوری که آنها تصمیم مربوط به "ویرایش" را فشار دهید در صفحه اطلاع رسانی مورد نیاز به دیده می شود. آنها این کار را با افزایش اولویت هشدار ارسال شده توسط SystemUI هنگامی که شما یک تصویر — در حال حاضر آن را حتی بالا میآید بر روی صفحه نمایش به طور پیش فرض. خوشبختانه دیگر در حال تحول منطقه از سیستم عامل آندروید (سیستم عامل) اطلاع رسانی مدیریت سیستم همچنین باعث می شود آن را آسان به کم نور و یا انجام دور با اطلاعیه های مربوط به تصاویر.

مرحله 1: گرفتن عکس از صفحه نمایش

راه های مختلفی وجود دارد برای ضبط روی صفحه نمایش خود را بر روی اندروید به خصوص بسته به نوع دستگاه شما تولید کننده ها و سیستم عامل خود را سفارشی.

روش سنتی با پایین نگه داشتن قدرت و حجم پایین دکمه به طور همزمان هنوز هم اعمال می شود. شما همچنین می توانید بپرسید گوگل دستیار به یک تصویر. ساده ترین روش برای گرفتن خود را روی صفحه نمایش در آندروید 10 است به پایین نگه داشتن دکمه ولوم و شیر "تصویر" از قدرت گزینه های منو.

هر کدام راه شما آن را انجام دهید در سهام آندروید شما را ببینید بر روی صفحه نمایش انیمیشن, تایید اقدام و پس از سر تا اطلاع رسانی با عمل دکمه های ویرایش و حذف تصویر.

مرحله 2: دسترسی به صفحه تنظیمات اطلاع رسانی

اگر شما عمل می کنند به اندازه کافی سریع شما می توانید به سر تا اطلاع رسانی ملایم یدک کش رو به پایین به گسترش اطلاع رسانی سایه. اگر نه فقط ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین از روی صفحه نمایش خود را برای دسترسی به پانل اعلان را به عنوان شما به طور معمول خواهد بود و پیدا کردن تصویر اطلاع رسانی.

در حال حاضر ضربه تند وشدید زدن در نیمه راه به سمت چپ و به آن ضربه بزنید بر روی آیکون چرخ دنده برای دسترسی به تنظیمات اعلان.

مرحله 3: تغییر تنظیمات اعلان

بسته به اینکه چگونه شما می خواهم برای دیدن از این اطلاعیه و یا چگونه به سرعت شما می خواهید برای مقابله با این, شما باید گزینه های مختلف.

تنظیمات پیش فرض متصل به سر تا اطلاعیه "هشدار." سریعترین راه برای مخفی کردن سر تا اطلاعیه اما هنوز هم دسترسی به اطلاع رسانی است که به شیر "سکوت" و سپس "اعمال می شود." و شما انجام می شود!

اگر شما نمی خواهید برای دیدن اطلاع رسانی در همه ضربه بزنید "غیرفعال کردن اطلاعیه ها" و سپس شیر کشویی در کنار "تصاویر" و شیر "اعمال می شود." این امر می تواند گزینه های هسته ای.

گام 4: فرو رفتن بیشتر به تنظیمات اطلاع رسانی

اگر شما می خواهید برای اطمینان بیشتر گرانول تنظیمات ضربه بزنید بر روی آیکون چرخ دنده دوباره. این شما را به سیستم UI صفحه تحت تنظیمات. ضربه بزنید "بخش تصاویر".

در اینجا شما می توانید همان گزینه های خاموش کردن و یا خاموش کردن تصویر اطلاعیه و یا شما می توانید شیر کشویی در کنار "پاپ بر روی صفحه نمایش" برای غیر فعال کردن سران-تا اطلاع رسانی رفتار و نگه داشتن اطلاع در میان اولویت شما اطلاعیه ها. شما همچنین می توانید تغییر هشدار از طریق صدا و یا انتخاب کردن برای ارتعاشی هشدار.

دوباره فعال کردن هشدار تصاویر

آنها می گویند عدم باعث می شود قلب رشد fonder. بنابراین اگر شما می خواهید به بازگشت به رفتار به طور پیش فرض فقط مراحل 1 تا 3 اگر شما را انتخاب کنید گزینه های هسته ای.

اما اگر شما تصمیم به غیرفعال کردن اطلاعیه ها در مجموع بازگشت به حالت عادی است و مشکل تر است. در تنظیمات برنامه شما نیاز به حرکت به "برنامه ها و اطلاعیه ها" صفحه و سپس "اطلاعیه ها" صفحه. بعدی ضربه بزنید بر روی "مشاهده تمام از آخرین 7 روز" به گسترش لیست. در لیست کامل شیر سه نقطه منو در بالا سمت راست را انتخاب کنید و "نمایش سیستم." پیدا کردن "سیستم UI" برنامه در لیست و بر روی آن ضربه بزنید.

این افت خواهد کرد شما را به وسط مرحله 4 که در آن شما می توانید تنظیم تنظیمات و بازگشت است که مداوم پاپ تا هشدار از طریق.

آندروید آمده است در طول راه با آن دسته تصاویر. وجود دارد بسیاری از گزینه های در مورد چگونگی کار با آنها را پس از مصرف آنها, اما فرایند سفارشی کردن آنها را نسبتا بدون درد روند.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب