دلتا به دنبال قطع خلبانان حداقل پرداخت برای جلوگیری از furloughs برای یک سال

یک خلبان مذاکرات بر روی یک دستگاه تلفن همراه را در نزدیکی یک Delta Air Lines دروازه در شهر سالت لیک در فرودگاه

توسط ELEMENTORSITE در 28 تیر 1399

یک خلبان مذاکرات بر روی یک دستگاه تلفن همراه را در نزدیکی یک Delta Air Lines دروازه در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی.

جورج فری | بلومبرگ | گتی ایماژ

خطوط هوایی دلتا به دنبال کاهش تضمین شده حداقل پرداخت برای آن خلبانان, یک پیشنهاد هواپیمایی اجرایی گفت جمعه می تواند در جلوگیری از furloughs برای یک سال به عنوان تهدید کاهش شغل بافندگی و بازیابی سریع در مسافرت های هوایی می شود به طور فزاینده از راه دور به دلیل جدید کروناویروس موارد است.

بیش از 60 ، 000 کارکنان خطوط هوایی در سراسر چندین حامل هشدار داده شده است در این ماه که شغل خود را در خطر هستند, از جمله بیش از 2500 دلتا بیش از 14,000 خلبانان زمانی که شرایط میلیاردها دلار در حقوق و دستمزد فدرال حمایت منقضی Oct. 1.

دلتا و سایر شرکت های هواپیمایی در حال ترغیب کارکنان به اوایل بازنشستگی, buyouts و دیگر اشکال از ترک اسلش هزینه های مالی و زیان انباشته. بیش از 1700 خلبانان را امضا کرده اند تا برای اوایل بازنشستگی بر اساس یک یادداشت از جان خنده, دلتا, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات پرواز بود که مورد بررسی توسط CNBC.

دلتا خلبانان باید تا جولای 19 به درخواست بازنشستگی پیش از موعد بسته است.

آتلانتا مبتنی بر حامل پیشنهاد که خلبانان اتحادیه موافقت خود را پایین تر حداقل تضمین پرداخت 15 درصد با توجه به یادداشت.

"رویکرد ما این است که برای گسترش این کار از یک کوچکتر هواپیمایی در میان تمام خلبانان ما برای حفظ تمام مشاغل – خواهد بود که سابقه در تاریخ ما" خنده نوشت. "اما ما نمی توانیم آن را تنها با داوطلبانه گزینه های مانند [داوطلبانه اوایل کردن برنامه ها] و پرداخت برگ. این نشان داده شده است که در رقبای ما با هشدار و اعلامیه صادر حتی با پرداخت برگ ارائه شده است."

دلتا این هفته گفته است که نصف این تعداد اضافی پروازهای برنامه ریزی شده در ماه آینده به 500 یک روز پس از بهبود در تقاضای سفر کاسته coronavirus موارد مشخصی و کشورهای مانند نیویورک دستور داد از ورود مسافران به قرنطینه.

دلتا خلبانان' union, اما می خواهد هواپیمایی به ارائه بخشی از پرداخت برگ نبود. هوا خط انجمن خلبانان سخنگوی کریستوفر Riggins گفت: این اتحادیه است "در یک موقعیت حتی در نظر دلتا" پیشنهاد مشخص جمعه. "هر شرکت هواپیمایی در ایالات متحده شده است با استفاده از داوطلبانه بخشی از برگ پرداخت."

او همچنین bristled در دلتا ایمیل به خلبانان.

"متاسفانه زمانی که شرکت بخواهد به مذاکره در عمومی به طور مستقیم با ما خلبانان آن است که دلسرد آن را به عنوان مانع روند" او در بیانیه ای گفت.

Furloughing خلبانان یک قمار است برای شرکت های هواپیمایی که نمی خواهید به یک کمبود در صورت وجود بهبود در تقاضای سفر. خلبان می تواند به معنای کاهش هزینه و وقت گیر آموزش های بعد از آن.

مدیر عامل دلتا اد Bastian این هفته گفت: بیش از 17,000 از هواپیمایی حدود 90,000 کارکنان را امضا کرده اند تا برای buyouts و یا بازنشستگی پیش از موعد, برنامه, و هزاران نفر دیگر را امضا کرده اند تا به صورت موقت ترک می کند.

او هشدار داد که شرکت هواپیمایی است که "متاسفانه هنوز هم overstaffed در برخی از مناطق کسب و کار."

"اما ما در حال متعهد به اگزوز هر گزینه ممکن است و بهره برداری از خلاقیت ما قبل از اینکه از نظر ما غیر ارادی جداسازی," او گفت: در کارکنان یادداشت پنج شنبه. "ما در حال تحقیق در مورد هر انسانی فرصت از جمله به طور موقت تغییر افراد بین بخش insourcing کار قبلا انجام شده توسط پیمانکاران و ادامه کار ما ساعت کاهش به عنوان مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن کار در سراسر شرکت."

حدود 24 درصد از خطوط هوایی جنوب غربی' بیش از 9,700 خلبانان گرفته اند یا بخشی از زمان پرداخت کردن و یا بازنشستگی پیش از موعد خود را به اتحادیه گفت: اواخر جمعه. جنوب غربی کاهش یافته است به نظر جلوتر از آن فصلنامه نتایج, برنامه ریزی برای پنجشنبه آینده.

"ما در حال بازدم امروز کمی" جان Weaks رئيس جمهور از انجمن خلبانان خطوط هوایی جنوب غربی گفت: CNBC. "من تقریبا به عنوان نگران furloughs به عنوان قبل از من تو را دیدم در کل. که با این نکته که همه چیز بدتر نیست."

تماشا کنید: Cowen را بکر در دولت از صنعت هواپیماییtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن