دهلی نو توسط 428 Coronavirus موارد بالاترین در یک روز. در مجموع بیش از 5,500

Delhi Up By 428 Coronavirus Cases, Highest In A Day. Total Over 5,500

Coronavirus: در طول 24 ساعت گذشته, 74 نفر بهبود یافته اند در دهلی نو در نظر گرفتن مجموع به 1,542.

دهلی نو:

دهلی نو را دیدم و سپس بزرگترین واحد بعد سنبله در coronavirus موارد امروز-428-به عنوان شکل در سراسر کشور عبور 50,000. سرمایه های ملی که به تصویب 5,000 علامت دیروز در حال حاضر در 5,532. پس از ماهاراشترا و گجرات دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در کشور است.

بیش از 24 ساعت گذشته, 74 افراد بهبود در پایتخت در نظر گرفتن مجموع به 1,542.

یکی دیگر از فرد فوت شده, هل دادن تعداد تلفات به 65. مرحوم 31 ساله پاسبان پلیس دهلی بود که بدون علامت تا دوشنبه. این اولین تلفات پلیس دهلی در ویروس.

آخرین سنبله بزرگ بیش از 24 ساعت گزارش شد در روز یکشنبه زمانی که سرمایه های ملی را دیدم 427 موارد جدید.

به روز شده در آمار و ارقام از وزارت بهداشت آمد ساعت پس از وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرد که زمان آن رسیده است “را دوباره باز دهلی نو”.

“ما باید آماده برای زندگی با coronavirus” رئیس جمهوری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام یک سری از تسهیلات در همراهی با این مرکز دستورالعمل.

وزیر مجاز مستقل و مغازه ها و دفاتر خصوصی با 33 درصد نیروی کار خود اشتغال مردم از جمله داخلی کمک می کند و تکنسین به کار گیرند در غیر hotspot مناطق.

او همچنین اجازه باز کردن مشروب مغازه ها –یک منبع غنی از درآمد برای پول در بسته دولت است. از روز شنبه هزاران نفر دیده شده است جمع آوری شده در خارج از مشروب مغازه ها هجوم همه قوانین اجتماعی فاصله.

رئیس جمهوری اعلام کرده است که دهلی نو “تهیه شده در شرایط از بیمارستان ها و کیت”. “حتی پس از بلند کردن کامل از مستند اگر چند مورد افزایش ما آماده رسیدگی به آن نیز” او به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im