دهلی نو دانشآموز برگزار شد بیش از تکان دهنده, چت روم, 20 بیشتر دانش آموزان شناسایی

پسران معمولی صحبت در مورد تجاوز جنسی شئ و شلخته شرمندگی ای در این گروه است.دهلی نو: دهلی دانشآموز گرفته شده اس

توسط ELEMENTORSITE در 16 اردیبهشت 1399

پسران معمولی صحبت در مورد تجاوز جنسی شئ و شلخته شرمندگی ای در این گروه است.

دهلی نو:

دهلی دانشآموز گرفته شده است به بازداشت و بیشتر شناسایی شده اند که پلیس بررسی وحشتناک دانشجويان Instagram chat room که مورد تجاوز گروهی از دانش آموز است. این گروه به نام "Bois اتاق قفل" است که در ايجاد خشم پس از آن در روز یکشنبه غیرفعال شده است در حال حاضر.

این نوجوان از شناخته شده دهلی مدرسه شناسایی 20 بیشتر پسران که فعال بودند در این گروه است. خود تلفن همراه کشف و ضبط شده است توسط Cyber همراه از پلیس دهلی.

کلاس 11 و 12 دانش آموزان از چهار یا پنج مدرسه در جنوب دهلی اعتقاد بر این بود که در ظالمانه فروم که کابوس هر پدر و مادر; از مدارس معمولی صحبت در مورد تجاوز جنسی شئ و فاحشه-شرمنده ای در چت روم.

Cyber-crime تقسیم پلیس به نوشته Facebook متعلق به Instagram برای جزئیات بیشتر در مورد این گروه است.

رسوایی ظاهر در روز یکشنبه هنگامی که چندین کاربران رسانه های اجتماعی ارسال شده تصاویر در Instagram و توییتر از "Bois اتاق قفل" که تا به حال 100 عضو دارد. یک دختر ارسال شده تصاویر ارسال شده به او توسط یک عضو اضافه شده به این گروه است.

به زودی, تکان دهنده, ترسناک محتوای ویروسی رفت.

تعدادی از مکالمات حول تجاوز جنسی اغلب خود را در برابر همکلاسی در یک frighteningly گاه به گاه راه افزایش نگرانی درباره عادی از تجاوز به عنف و زن ستیزی و عینیت در مدارس.

"من تجاوز او به راحتی" یکی از پست ها به عنوان خوانده شده.

برخی از نظرات در حال تکثیر در اینجا به چرا ایجاد چت گروهی تا evinced واکنش اعم از وحشت به خشم به نگرانی در مورد بیش از حد تمایلات جنسی و خشونت که suffuses نظرات.

dmed9hm8

درز تصاویر نشان داد تجاوز به عنف و تهدید در این گروه است.

این screengrabs همچنین نشان داد که دانشجویان از برخی از دهلی بالای مدارس ارسال عکس از دختران نوجوان را بدون رضایت خود را همراه با نظرات بیش از حد نفت خام به تکثیر.

یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج شکایت هنگامی که او کشف کرد او تصاویر به اشتراک گذاشته شده در چت روم. دیروز دولت از یکی از مدارس رفت و به پلیس.

به عنوان هشتگ #BoysLockerRoom trended در رسانه های اجتماعی وجود دارد هزاران نفر از پست ها صحبت کردن در مورد دیگر "من بیش از حد" لحظه ای در هند و نیاز به آدرس های سمی مردانگی از شروع مدارس.

با توجه به حساب های رسانه های اجتماعی است که ارسال تصاویر اعضای "Bois اتاق قفل" حتی تهدید به نشت برهنه عکس از زنان که گزارش آنها و راه اندازی گروه دوم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب